Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hry o trůny: Role v tomto úspěšném seriálu obrátila některým hercům život naruby

Zdroj: Shutterstock.com
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Výpravný televizní seriál Hry o trůny (Game of Thrones) získal milióny příznivců po celém světě. Každý zná Jona Snowa, Tyriona Lannistra nebo třeba Aryu Stark, o jejich osudech toho víme mnoho. Víte ale, jak a kde žijí a s kým tvoří pár představitelé hlavních postav i ve skutečnosti? 

A pokud jste zatím neviděli ani jeden díl Hry o trůny, což je téměř nereálné, tak je tu pro vás oficiální text distributora, ve kterém se uvádí: Výpravný seriál Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník.

Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU