Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hrdinové z Harryho Pottera: Některé z herců byste dnes nepoznali!

Tom Felton coby Draco Malfoy
Tom Felton coby Draco Malfoy
Zdroj: profimedia.cz, youtube.com, pinterest.com a facebook.com
Prohlédněte si všechny fotografie (56)

První díl série o Harry Potterovi byl uveden v roce 2001. Po necelých osmnácti letech se jeho hrdinové pořádně změnili. Podívejte se do galerie, jak vypadali během natáčení všech sedmi (popř. osmi, pokud počítáme samostatně rozdělený poslední film) dílů a jak se změnili poté, co již nebyli svázáni smlouvami, a mohli si se svým zjevem dělat, co chtějí.

Sérii filmů o bradavické škole kouzel a boji proti pánovi zla Voldemortovi a dalším zákeřňákům zná snad už skoro každý. Však také ne, první díl se točil už před téměř osmnácti lety! Jak se během natáčení změnili hlavní hrdinové této fenomenální série? Zaměřili jsme se především na dětské herce, protože na nich je změna vzhledu vidět nejmarkantněji. Zavzpomínejte si s námi. Koho z hrdinů jste měli nebo máte nejraději? Kdo se podle vás změnil úplně k nepoznání?

Za nás prošla největší proměnou představitelka hlavní dívčí role Hermiony Granger. Emma Watson pocítila tak nutkavou potřebu se odstřihnout o role snaživé studentky, že se nechala ostříhat úplně nakrátko, což sice k jejímu typu neladilo, nicméně změna to byla opravdu šokující.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky