Na premiéře filmu Hranice lásky se sešla celá řada známých tváří z českého showbyznysu. Snímek získal na festivalu v Karlových Varech cenu FIPRESCI a rozhodně se vymyká svým scénářem, který je plný erotiky.

Na slavnostním uvedení samozřejmě nemohla chybět kráska Hana Vagnerová, která získala v odvážném projektu hlavní roli.

Herečka zvolila outfit antické bohyně a pod průhlednou látkou jí vykukovala bradavka i kalhotky. Sexy róbu ale nejspíš zvolila hvězda záměrně, právě kvůli erotickému obsahu filmu.

Maximová se Schneiderovou v černé

Elizaveta Maximová se držela černé klasiky. Nepříliš výrazný model doplnila herečka o rudou rtěnku a uhlazeného drdolu. Celek působil lehce nudně, tahle kočka už v minulosti vynesla i lepší kousky.

Ne příliš nápaditý kostýmek si oblékla Jitka Schneiderová. Též se držela černé a oživila outfit bílým kabátkem a cihlovou rtěnkou. Oversided kabát herečce ale příliš nelichotil a působila v něm lehce zapadle.

Sexy Koňaková a osobitá Formanová

Beáta Kaňoková vsadila na mokrý účes a výrazné líčení a na rozdíl od svých kolegyň se u výběru šatů poměrně odvázala. Modrá róba působila až futuristickým dojmem a velice Beátě slušela.

Stejně tak Antonie Formanová vsadila na svůj osobitý styl a vytvořila mix ženských a mužských prvků. Mladá hvězda si oblékla pánské zkrácené sako a kalhoty a celek vypadal moderně a svěže.

Film Hranice lásky rozvádí tématiku polyamorie

Související články