Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Premiéra Hranic lásky: Vagnerové vykoukla bradavka, v průhledných šatech zářila

Premiéra filmu Hranice lásky
Premiéra filmu Hranice lásky
Zdroj: Profimedia
Premiéra filmu Hranice lásky

Slavnostní premiéra filmu Hranice lásky nalákala do kina celou řadu známých osobností. Hlavní hvězda Hana Vagnerová do Lucerny dorazila v doprovodu přítele a průsvitné šaty odhalily více, než si možná přála. Kdo další z přítomných hostů svým outfitem oslnil?

Na premiéře filmu Hranice lásky se sešla celá řada známých tváří z českého showbyznysu. Snímek získal na festivalu v Karlových Varech cenu FIPRESCI a rozhodně se vymyká svým scénářem, který je plný erotiky.

Na slavnostním uvedení samozřejmě nemohla chybět kráska Hana Vagnerová, která získala v odvážném projektu hlavní roli.

Herečka zvolila outfit antické bohyně a pod průhlednou látkou jí vykukovala bradavka i kalhotky. Sexy róbu ale nejspíš zvolila hvězda záměrně, právě kvůli erotickému obsahu filmu.

Maximová se Schneiderovou v černé

Elizaveta Maximová se držela černé klasiky. Nepříliš výrazný model doplnila herečka o rudou rtěnku a uhlazeného drdolu. Celek působil lehce nudně, tahle kočka už v minulosti vynesla i lepší kousky. 

Ne příliš nápaditý kostýmek si oblékla Jitka Schneiderová. Též se držela černé a oživila outfit bílým kabátkem a cihlovou rtěnkou. Oversided kabát herečce ale příliš nelichotil a působila v něm lehce zapadle.

Sexy Koňaková a osobitá Formanová

Beáta Kaňoková vsadila na mokrý účes a výrazné líčení a na rozdíl od svých kolegyň se u výběru šatů poměrně odvázala. Modrá róba působila až futuristickým dojmem a velice Beátě slušela.

Stejně tak Antonie Formanová vsadila na svůj osobitý styl a vytvořila mix ženských a mužských prvků. Mladá hvězda si oblékla pánské zkrácené sako a kalhoty a celek vypadal moderně a svěže.

Film Hranice lásky rozvádí tématiku polyamorie

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky