Z bývalé modelky je nyní certifikovaná koučka sexu, lásky a vztahů. Své služby nabízí široké veřejnosti. Právě díky bizarnímu podnikání se dostala do nelibosti fanoušků i bývalých kolegyň z modelingové branže a showbyznysu.

Ezokněžkou díky nevěře

Houdová v době své největší slávy fotila pro ty nejvýznamnější světové módní domy. Často byla ozdobou prestižních akcí a tak se není čemu divit, že právě na jedné takové akci se seznámila s filmovým producentem Omarem Amanatem. Modelka se zamilovala natolik, že si ho po pár měsících vzala a porodila mu tři děti. Rodinná idylka skončila po pár letech ve chvíli, kdy se Houdová dozvěděla, že ji manžel podvádí. Špatný psychický stav ji dostal až do nemocnice. Po nepříjemném zážitku začal pro Helenu nový život. Postupem času si prošla hned několika terapiemi, kde se naučila meditovat. Do nového životního stylu se zamilovala až natolik, že se z ní stala ezokněžka.

Podvod na klienty

Půvabná blondýnka se před pár lety odstěhovala na Bali, kde ve velkém rozjela svůj byznys. Kurzy pořádala jak osobně, tak i online. Prvotní úspěch velmi brzy vystřídal moment, kdy Houdová přestala zvládat své sliby. Mezi takový nezvládnutý byzysprojekt patřila například posvátná cesta do Egypta a Tibetu. Ani jedna se nakonec neuskutečnila. Klienti své peníze zpět od pomyslné ezokněžky nedostali. Tato posvátná cesta vyšla na neuvěřitelných 70 tisíc korun a to bez letenek. Poutníky lákala na tzv. aktivaci portálu 1212 v Cheopsově pyramidě v Gíze, hluboký odpočinek v poušti, detoxikaci těla a ducha v jezerech s krystalickou solí, koupel ve stylu Kleopatry a královské kódy, a také spojení s Atlantidou.

Návštěva České republiky

Neúspěšné projekty Houdovou nezastavily. Na začátku letošního roku se chystá společně s hudebníkem Suntarou uspořádat v Praze rovnou tři akce. Fanoušky láká do kostela, kde zmiňovaný Suntara bude hrát svou léčivou hudbu. Základní vstupné je od 1100,- Kč, nejdražší vyjde na neuvěřitelných 21 100,- Kč. Nejdražší balíček obsahuje setkání s Helenou a Suntarou, včetně společné večeře v pražské restauraci. Mimo setkání v kostele nabízí dvojice fanouškům z České republiky i dva workshopy. Vstupné na jeden workshop vyjde v přepočtu za čtyři tisíce korun.

Zdroje: Instagram, Andaratemple

Související články