Horoskopy slavných - Lucie Bílá

Horoskopy slavných - Lucie Bílá
Horoskopy slavných - Lucie Bílá
Zdroj: Ivan Kahún

V čem tkví tajemství úspěchu a slávy Lucie Bílé?

LUCIE BÍLÁ (45) se narodila ve znamení ohnivého Berana, který představuje vůli k životu a bojovnost. Jeho zrozenci se dokážou okamžitě pro vše nadchnout, ale také stejně rychle ochladnout.

SMYSL PRO HUMOR

Oblast ascendentu (1. dům osobnosti) je ve znamení Blíženců. To dává Lucii výřečnost, lehkost, zvídavost, hravost i humor.

NADÁNÍ A ŠTĚSTÍ

Na ascendentu je Jupiter (planeta štěstí), což značí optimismus a oblíbenost. Jupiter tvoří sextil s Marsem, to přináší vůli po zviditelnění. Jupiter – trigon Venuše je synonymem uměleckého nadání a štěstí. Jupiter – kvadratura Merkur je negativní aspekt. Přináší unáhlená vzplanutí pro ideu, věc nebo člověka.

LÁSKA

Tvořivost a milostné vztahy představuje 5. dům, který je ve znamení Panny. Přináší větší nároky a kritičnost v lásce a vztazích.


O čem horoskop vypovídá...

Lucie Bílá je samostatná, tvůrčí dáma. Má otevřené srdce pro potřeby druhých. Ještě musí plně prožít a pochopit partnerství. Což je umocněno i jejím životním číslem – šestkou. Nositelé šestky naplno prožívají radost a bolest vztahů. Jedině tak pochopí, že celistvost, kterou hledají u partnerů, mohou najít jen sami v sobě.

Celý horoskop a více informací najdete na www.mojeastrologie.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


<p>Osudy rodiny Rubešovy jste mohli sledovat nejprve pod názvem Rodinná pouta, pak Velmi křehké vzta

Rodinná pouta hlásí návrat

Původní seriál televize Prima předčil v roce 2001 očekávání. Diváci si ho zamilovali a osudy podnikatelské rodiny Rubešů se na obrazovce udržely…

Akční letáky