Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe ze světa urozených - Jak se má modrá krev

Rozhodli jsme se propátrat paláce a mrknout, jak se mají králové, královny, princové a princezny. Přinášíme vznešené novinky, někde chystají svatbu, jinde kočárek.

Zamilovaný princ Harry

Zdá se, že má princ Harry období, kdy seká latinu. Po žádném průšvihu (k lítosti ostrovního bulvárního tisku) celé měsíce ani památky. V lednu se vrátil z mise v Afgánistánu a na přímé dotazy tisku připustil, že mohl zabíjet. "Když někdo ubližuje našim chlapcům, musíme zasáhnout."

Co se soukromého života týče, odpustila mu modelka Cressida Bones, která s ním přerušila kontakty, když praskla hotelové aféra s nahými fotkami. V únoru však byli společně lyžovat ve švýcarském Verbieru a vypadali na nejzamilovanější dvojici na svahu.

Mimochodem... Do Švýcarska odjela půlka britské královské rodiny, princ Andrew tam uspořádal oslavu svých 53. narozenin.

P. S.: Snímek je z charitativní cesty do Afriky, kam Harry míří poměrně často. Místní a především děti vždy uchvátí svou bezprostředností a milou povahou. Bez problémů se pustí do různé práce - tentokrát vlastnoručně pekl placky, ale neváhal i stavět školu.

 

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky