Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe ze světa urozených - Jak se má modrá krev

Rozhodli jsme se propátrat paláce a mrknout, jak se mají králové, královny, princové a princezny. Přinášíme vznešené novinky, někde chystají svatbu, jinde kočárek.

Zdroj: ČTK Zamilovaný princ Harry

Zdá se, že má princ Harry období, kdy seká latinu. Po žádném průšvihu (k lítosti ostrovního bulvárního tisku) celé měsíce ani památky. V lednu se vrátil z mise v Afgánistánu a na přímé dotazy tisku připustil, že mohl zabíjet. "Když někdo ubližuje našim chlapcům, musíme zasáhnout."

Co se soukromého života týče, odpustila mu modelka Cressida Bones, která s ním přerušila kontakty, když praskla hotelové aféra s nahými fotkami. V únoru však byli společně lyžovat ve švýcarském Verbieru a vypadali na nejzamilovanější dvojici na svahu.

Mimochodem... Do Švýcarska odjela půlka britské královské rodiny, princ Andrew tam uspořádal oslavu svých 53. narozenin.

P. S.: Snímek je z charitativní cesty do Afriky, kam Harry míří poměrně často. Místní a především děti vždy uchvátí svou bezprostředností a milou povahou. Bez problémů se pustí do různé práce - tentokrát vlastnoručně pekl placky, ale neváhal i stavět školu.

 

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky