Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe ze světa celebrit: Vášeň pro silikony

Proč si ženy myslí, že sex-appeal tkví ve velikosti prsou? Zůstal tady vůbec někdo, komu se nelíbí zásahy do lidského těla?

Zdroj: Story Když se Michaela Maláčová před dvaceti lety zúčastnila Miss Universe, šokovalo ji, že většina krásek za sebou měla řadu plastických úprav svého poprsí. „Co tady dělám, jak můžu uspět!?“ ptala se sama sebe. Teď už tato móda dorazila i k nám. I v řadách finalistek soutěže Česká Miss se objevují dívky s plastikami. U nás je nekorunovanou silikonovou královnou modelka a finalistka České Miss 2009 Julie Zugarová. „Zvětšování ňader je v současnosti stejně banální jako pití kávy,“ myslí si italská herečka Ornella Mutiová. Mnohým tato vymoženost dopomůže k vyššímu sebevědomí. Pro některé se ovšem plastiky stávají drogou a za svůj život podstoupí několik zákroků. Odstrašujícím příkladem je hvězda německé reality show, pornoherečka Cora (†23), která zemřela během šesté operace prsou na poškození mozku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Anna K. opět bojuje s rakovinou prsu

Anna K. opět bojuje s rakovinou prsu

Slavná zpěvačka rozjíždí další rozsáhlou kampaň zacílenou proti rakovině. „Strach z preventivního vyšetření vás může zabít,“ říká a zaroveň doufá, že…

Akční letáky