Bruce Willis a Demi Moore

Jejich manželství trvalo 13 let a během něj zplodili tři dcery. Překvapením proto bylo, když v roce 2000 oznámili, že se rozcházejí. Zůstali ale dobří přátelé, a to zvláště kvůli dětem. Demi se podruhé vdala za herce Astona Kutchera, se kterým se ale rozešla po provalení nevěry v roce 2011. Bruce je zatím stále šťastně ženatý s Emmou Hemingovou, se kterou má dceru.

Můžete zjistit: Jaký je Bruce Willis podle kolegů

Tom Cruise a Nicole Kidman

Tom Cruise byl ženatý hned třikrát. Nicole byla jeho druhou manželkou. Spokojeně spolu žili celých 11 let a za tu dobu adoptovali dvě děti, Isabellu Jane a Connora Antonyega. Jejich vlastní se jim podařilo počít až v roce 2001, ale v tu dobu Cruise oznámil rozchod a Nicole o dítě přišla. Při natáčení filmu Vanilkové nebe se totiž zakoukal do herečky Penelope Cruz. Cruise ale ve vztazích moc štěstí nemá. Jeho poslední manželství s herečkou Katie Holmes po šesti letech vroce2012 také ztroskotalo. Nicole Kidman se v roce 2006 znovu vdala za country zpěváka Keitha Urbana, se kterým má dvě dcery, Sunday Rose narozenou v roce 2008 a Faith Margaret. Tu jim v roce 2010 porodila náhradní matka.

Podívejte se: Galerie Nicole Kidman

Brad Pitt a Jennifer Aniston

Byla to láska až za hrob. Všichni jim prorokovali dlouhou společnou budoucnost. Pitt zažíval nejlepší dobu své slávy a Jennifer usilovně pracovala na filmech a točila seriál Přátelé. V roce 2005 jejich manželství skončilo. Stalo se tak poté, co Pitt poznal Angelinu Jolie. Brad poté přiznal, že ve vztahu s Angelinou nebyl spokojený, bral drogy a představoval si, že jeho manželství neexistuje. Jennifer problémy zase připisovala velkému pracovnímu úsilí a nemožnosti skloubit dohromady intimní životy. S Angelinou Jolie žije Pitt dodnes, vychovává s ní šest dětí a prý je čeká i svatba. Jennifer Aniston je zasnoubená s hercem Justinem Therouxem.

Budete valit oči: Krásná Jennifer bez make-upu

Seal a Heidi Klum

Hvězdný pár měl vztah jako s pohádky. Říkalo se jim kráska a zvíře. On adoptoval její dceru z předchozího vztahu s bývalým šéfem stáje F1 Flaviem Briatorem a nazpíval o ní a pro ni několik písní, ona mu porodila další tři děti. V roce 2011 začal jejich vztah procházet krizí a v lednu 2012 vyplulo na povrch, že se po sedmi společných letech rozcházejí. Zdálo se, že půjde o poklidný rozchod, ale Seal obvinil svou ženu z nevěry. Ta mezitím začala chodit se svým bodyguardem Martinem Kristenem.

Odhalení: Heidi Klum nahoře bez

Další pikantnosti o českých i zahraničních hvězdách čtěte na Story.cz