Nevěsta: herečka Kate Winslet, ženich: asistent režie Jim Treapleton

Svatba: 22. listopadu 1998
Stav manželství dnes: rozvedeno

Potkali se při natáčení filmu „Hideous Kinky“, kde Jim dělal asistenta režie. Kate v té době plakala pro zemřelého bývalého přítele a čelila vlně slávy spojené s filmem Titanic. Manželství vydrželo pouhé tři roky, narodila se z něj dcera Mia. Kate se vdala znovu za režiséra Sama Mendese, porodila druhé dítě, ale teď má za sebou další rozvod. Nezdá se, že by ji to nějak trápilo, vypadá úžasně a váží o patnáct kilo méně než na své první svatbě.

Kafe.cz: Proč si v té době už slavná herečka nenechala poradit s make-upem, to nechápeme...

Nevěsta: herečka a zpěvačka Jennifer Lopez, ženich: zpěvák Marc Anthony

Svatba: 5. června 2004, soukromé sídlo na zahradě
Stav manželství dnes: v rozvodovém řízení

Přátelům neřekli, že je zvou na svatbu – rozeslali pozvánky na odpolední párty. Doopravdy ve svatebním tedy byla jen nevěsta, aby se všechno neprozradilo. Ženich dal přednost pohodlnému oblečení pro volný čas. Dlouho to vypadalo, že jde o spokojené manželství, než začaly prosakovat zprávy o tom, že Marc svou ženu žárlivě hlídá a některé její odvážnější oblečení dokonce stříhá, aby v něm nesváděla jiné muže.
Nakonec vášnivá Jennifer boj o své v pořadí třetí manželství vzdala. Oba už mají nové partnery a snaží se skloubit péči o čtyřletá dvojčata. Vzájemné vztahy byly zpočátku hodně napjaté, teď to však vypadá, že vášně opadly.

Kafe.cz: Inspirace ve stylu šedesátých let.

Nevěsta: zpěvačka Celine Dion, ženich: producent a magnát René Angelil

Svatba: 17. prosince 1994 v Caesar´s Palace v Las Vegas
Stav manželství dnes: trvá

Když se potkali, bylo jí dvanáct let a jemu osmatřicet. Vydal její první desku. Vychovávají tři syny: teenagera a dvouletá dvojčata, která se narodila po umělém oplodnění (třetí miminko umřelo). René si musel nechat zmrazit spermie před těžkou chemoterapií, kterou prošel kvůli rakovině. „Jsme silní a nic nás nerozdělí. Všechny zkoušky nás nerozlučně spojily,“ tvrdí o svém manželství kanadská zpěvačka.

Kafe.cz: Odvážný model pro skutečnou hvězdu.

Nevěsta: produkční Tereza Janoušková, ženich: herec Roman Vojtek

Svatba: 3. července 2009, Vrtbovská zahrada, Praha

Stav manželství dnes: trvá

„Jsem si jistý, že mám partnerku na celý život,“ prohlásil Roman (hvězda seriálu Vyprávěj) a dodal: „Je to ta pravá.“ Roman si rodiny nesmírně váží, oba rodiče ztratil v teenagerském věku. Pro svou ženu a dceru vlastníma rukama postavil dům.

Kafe.cz: Nádherná nevěsta v klasických šatech, které šila Terezina švagrová z Bolívie. Všechno dokonale ladí a nic není přehnané. Jednička s hvězdičkou.

Nevěsta: herečka Veronika Žilková, ženich: herec Martin Stropnický

Svatba: 19. dubna 2008 v Praze Troji
Stav manželství dnes: trvá

Veronika s Martinem překonali těžké zkoušky – přišli o maličkého syna Metoděje. Několikrát prokázali, že umí jeden druhého podržet, naposledy když Martin Stropnický odcházel z postu uměleckého ředitele pražského Divadla Na Vinohradech. Vychovávají malou školačku Kordulku a když se na oběd sejdou všechny jejich děti, počet strávníků u stolu (Martin rád vaří italské speciality) překračuje desítku.

Kafe.cz: Nevěstě tleskáme za vtipnou kapuci, která ji dělá mladší, a originální kytku.

Nevěsta: herečka Katie Holmes, ženich: herec Tom Cruise

Svatba: 18. listopadu 2006 v Evropě na hradě z 15. století
Stav manželství dnes: v rozvodovém řízení

Už na té svatbě možná Katie trochu zatrnulo. Jednak proběhla striktně podle pravidel scientologické církve, jejíž je Tom horlivým stoupencem. Ale i ženich sám o sobě se choval trochu divně – protože se mu nepodařilo včas zhubnout, nechal se pevně sešněrovat do korzetu. Těsně před svatbou byl také několikrát v kosmetickém salónu a u kadeřníka.
Přečtěte si chlapi jsou k nevydržení.

Kafe.cz: Tom je o dost menší než Katie, takže na tomto snímku stojí na stupínku. Znamená to jediné – nedostatek sebevědomí.

Nevěsta: herečka Nicole Kidman, ženich: zpěvák Keith Urban

Svatba: 25. června 2006, Austrálie
Stav manželství dnes: trvá

„Nebýt Nicole, skončil bych v pekle,“ tvrdí zpěvák Keith Urban a dá se mu věřit. Hned na začátku manželství totiž putoval do léčebny a odvykal alkoholu. Nicole ho tam jezdila pravidelně navštěvovat. Dnes slavný pár vychovává dvě malé dcery – mladší holčičku odnosila náhradní matka.

Kafe.cz: Dokonalá ledová krása. Inspirace pro dívky s porcelánovou pletí a rudými vlasy.

Nevěsta: herečka Kateřina Hrachovcová, ženich: veterinář Jan Herčík

Svatba: 23. září 2005, hrad Okoř
Stav manželství dnes: trvá

Herečka Kateřina Herčíková se po delší „televizní“ odmlce vrátila na obrazovky. Můžete ji vídat v seriálech Cesty domů a Ententýky. V posledních letech se věnovala hlavně divadlu a příležitostně pomáhala i svému manželovi na veterinární klinice.

Kafe.cz: Perfektní kostým a úžasný nápad nedržet se striktně bílé barvy typické pro svatbu. O šatech víme, že je Kateřina sehnala doslova na poslední chvíli. Dovolujeme si podotknout, že jako přirozené brunetce to herečce slušelo mnohem víc než teď coby blondýně.

Nevěsta: herečka Tereza Brodská, ženich: fotograf Herbert Slavík

Svatba: 25. listopadu 1995 na Staroměstské radnici v Praze
Stav manželství dnes: trvá

Seznámili se během fotografování do časopisu. „Nebyla jsem zrovna příjemná,“ připustila Tereza v jednom z rozhovorů. Manželství se ale vydařilo, přestože Tereza přiznává, že je katastrofický typ, který za vším vidí zádrhel a nebezpečí. „Až poslední dobou jsem se naučila víc se ze života radovat a neřešit dopředu, co by se mohlo stát.“ Syn Samuel už je teenager a věnuje se s otcem i adrenalinových sportům. „Zatímco já trnu někde dole pod kopcem,“ usmívá se herečka.

Kafe.cz: Líbí se nám půvabná jednoduchá svatební kytice. Méně je někdy více.

Nevěsta: herečka Kateřina Brožová, ženich: podnikatel Zdeněk Toman

Svatba: 12. dubna 1997
Stav manželství dnes: rozvedeno

Tohle manželské „angažmá“ se příliš nepovedlo a nemělo ani dlouhého trvání. Kateřina se o dceru stará už roky sama a zatím se jí nepodařilo najít muže, se kterým by znovu sdílela život. Bulvární média o ní často mluví jako o „zlatokopce“, která si vybírá bohaté partnery, my ale oceňujeme schopnost postarat se sama o sebe i o dceru. Kateřina nemá o práci nouzi.

Kafe.cz: Zajímalo by nás, jak to Kateřina dělá, že vypadá pořád stejně! Snímek je starý patnáct let...

Nevěsta: zpěvačka Helena Vondráčková, ženich: podnikatel Martin Michal

Svatba: 22. února 2003 na hradě Karlštejn
Stav manželství dnes: trvá

Leckdo se do nich naváží, hlavně s souvislosti s nejrůznějšími soudními spory, které se rozpoutaly. Pravdu má ale Helena, když tvrdí, že do soukromí dvou dospělých lidí nikomu nic není. A to dokonce ani nejbližší rodině. Pokud ona Martina chce a miluje, je to jen její věc. Zajímavost ze svatby: Houfy fotografů odlákala „volavka“ - jako nevěsta oblečená Helenina kamarádka.
Martin Michal dělá své manželsce i manažera, bydlí společně v Řitce, hodně cestují a léto tráví na hausbótu na Vltavě.

Kafe.cz: Kdo tvrdí, že nevěsta přes padesát nemůže být sexy, měl by se podívat na tuhle fotku.

Nevěsta: zpěvačka Lucie Bílá, ženich: pozounista Stanislav Penk

Svatba: 3. dubna 2002, kostel sv. Václava v Lanškrouně
Stav manželství dnes: rozvedeno

Lucie se vdávala už dvakrát. Manželství se Stanislavem Penkem netrvalo ani rok – nerozuměli si a zpěvačka později řekla, že místo aby utekla, tak se vdala. Z druhého manžela Václava Noida Bárty se zase postupně stal spíše kamarád, a tak se rozešli. Teď Lucie chodí s provozním Petrem Makovičkou a zdá se, že třetí svatba na sebe nenechá dlouho čekat. „Podle mě svatba je láska,“ tvrdí zpěvačka.

Kafe.cz: Jednoduchý bílý závoj nic nepřekoná.