Lásky slavného hokejisty

Náš nejslavnější hokejista měl po svém boku spoustu krásných žen. Chodil s Ivou Kubelkovou, Andreou Verešovou nebo Innou Puhajkovou. Ale ani s jednou se neoženil, ani s jednou neměl děti. A to už mu je 41. Přitom nešlo o nějaké náhodné krátkodobé románky, s Verešovou byl dokonce šest let. Proč si ale žádnou z nich nevzal? Šušká se, že za to může Jágrova matka, pro kterou prý žádná z jeho přítelkyň nebyla dost dobrá. „Přál bych mu normální holku, která něco umí a zná hodnotu peněz,“ prohlásil jeho otec. Ale určitě to nebude jen jednostranný problém. U Jaromíra Jágra byl vždy na prvním místě hokej a neměl čas věnovat se rodinnému životu, a proto se mu spousta partnerských svazků rozpadla. Většinou se mu skutečně povedlo vztah přechodit, jiskra vyhasla a přítelkyně se pro něj stala spíš kamarádkou. Ale možná, až nebude hokej jeho prioritou (i když v Jágrově případě se to zdá nemyslitelné), mohla by tahle sportovní legenda potkat opravdu osudovou ženu, s kterou se usadí.

Místo svatby rozchod

Dalším příkladem přechozeného vztahu je herečka Sandra Nováková (30). Ta tak dlouho vytrubovala do světa, jak svého přítele, producenta Jana Nejedlého, miluje, až se rozešli. A to plánovali svatbu a děti. Ovšem ani k jednomu nedošlo. Neustále svůj velký den oddalovali, až zjistili, že po pěti letech vlastně spolu být už nechtějí…

O svatbě se jen mluvilo

O svatbě se také dlouho hovořilo v souvislosti s modelkou a lékarnicí Janou Doleželovou a jejím přítelem Richardem. Po dlouhých devíti letech však Jana nedávno potvrdila, že soužití ukončili. Každý vztah potřebuje vývoj od zamilovanosti, přes partnerskou lásku až k lásce rodičovské. Říká Lucian Kantor, poradce v mezilidských vztazích a kouč. Kde není láska rodičovská, musí vzniknout jiné silné společné pouto. Ustrne-li pár na delší dobu před tímto milníkem, stávají se po čase z partnerů spolubydlící a soužití směřuje k zániku. „Ve své praxi velmi často řeším přechozené, více než desetileté vztahy, ze kterých se vytratilo MY a bylo nahrazeno soužitím de facto dvou singlů, neustále se osočujících a tvrdě prosazujících své individuální potřeby,“ vysvětluje kouč.

Konec romantiky

Miss World 2006 Taťána Kuchařová (25) tvořila s modelem Lanem Carlsonem jeden z nejkrásnějších párů světa. Pořídili si spolu byt na Manhattanu a po romantické dovolené v Paříži tvrdili, že by spolu chtěli mít minimálně tři děti. Jejich několikaletý vztah vypadal naprosto idylicky, až zčistajasna oznámili rozchod. Neměli na sebe prý moc času a navíc mezi nimi byla jazyková bariéra. Jejich láska nevydržela, ale třeba to Kuchařové vyjde s novým partnerem Ondřejem Brzobohatým.

Mohlo by vás také zajímat: Celebrity, které porodily po 40!

Více se dočtete v časopise Story, který je právě v prodeji!