Antonio Banderas? Ne, to je Richard Genzer!

V úspěšném pořadu Partička je za zavalitého troubu a nemotoru. Takhle ale vypadal Richard Genzer, když začátkem devadesátých let tančil ve slavné skupině UNO.

Když si k tomu představíme, že už tehdy musel mít svůj skvělý humor, pak šlo určitě o naprosto neodolatelnou osobnost.

Iveta s mrkví

Nad touhle fotkou ze začátku kariéry zpěvačky Ivety Bartošové zůstává trochu rozum stát. V popisku fotobanky je pouze informace "Zpěvačka Iveta Bartošová se svazkem mrkve."

Nabízí se vysvětlení, že chtěl fotograf zachytit zajímavou barvu jejích vlasů. Nebo jako začínající mladá hvězda měla podpořit úsilí zemědělců... Pravda ale je, že v souvislosti s Ivetou by nás nepřekvapilo ani hodně bizradní vysvětlení. Pokud můžete někdo podat svědectví stran vzniku této fotky, napište na adresu: divisova@sanoma.cz. To ostatně platí pro všechny fotografie v tomto článku!

Pomeje před Andělskou tváří

Herec a moderátor Jiří Pomeje může svůj život klidně rozdělit na éru "před a.t." a "po a.t." (před producentským průšvihem filmu Andělská tvář a po něm)

Film se nelíbil kritice, divákům ano, ale pro Jiřího Pomeje znamenal roky soudních tahanic, ze kterých ho vysvobodila až nedávná amnestie. Teď začíná po boku nové ženy (pokolikáté už) nový život a těší se, že bude otcem.

Poznáte pilnou školačku?

Malá nápověda: Díky televiznímu pořadu pro děti a mládež, který uváděla, má dodnes přezdívku Marmeláda...

Sympatická Lucie Vondráčková vstoupila do showbyznysu ve stylu pravé dětské hvězdy. Byla vzorná před mikrofonem i mimo něj - tady je jako zvídavá školačka v dětském pokojíčku. Dnes je vdaná za hokejistu Tomáše Plekance, maminkou malého Matyáše a většinu času tráví za mořem v kanadském Montrealu.

Kolegyně - dvakrát Lucie

Tak tahle fotka je opravdu unikát. Lucie Vondráčková s Lucií Bílou. Co dodat:-). Teď spolu soupeří o Zlaté Slavíky.

Maminka Dana

Herečka Dana Morávková se synem Péťou. "Musím přestat říkat Péťa, už je veliký," řekla v rozhovoru pro Vlastu před třemi lety. Dnes patnáctiletý syn Petr maminku převyšuje o dvě hlavy a vyklubal se z něj velmi sympatický mladý muž podobný svému otci, kterým je známý klavírista Petr Malásek.

Když Gott řádil v Las Vegas

Psal se rok 1967, když Las Vegas okouzlil zpěvák z daleké Evropy. Jmenoval se Karel Gott a klidně tam mohl zůstat, ale nechtěl. Ve Vegas byla na mezinárodní soutěži celá řada hvězd z Československa.

V kolečku sedí klavírista a skladatel Rudolf Rokl.

Afro

Poznáváte zpěvačku na snímku? Oči jako dva koláče s medem... Marie Rottrová v sedmdesátých letech nosila nepřehlédnutelný účes. Domníváme se, že teď ve svých sedmdesáti letech zvolila mnohem mladistvější, ale doba si zřejmě žádala své.