Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe ze světa celebrit - Nebezpečné hrátky s váhou

Kvůli slávě a penězům hazardují slavní se svým zdravím. Střídavě tloustnou a hubnou, aniž by řešili, že z toho mohou mít následky na celý život. Společenský týdeník STORY si posvítil na tři případy donebevolajícího hazardu s vlastním tělem.

Baculkou na střídačku - Renée Zellweger

Pro životní roli

Své by o tom mohla vyprávět Renée Zellwegerová (43). Herečka se proslavila rolí ve filmu Deník Bridget Jonesové, kde ztvárňuje oplácanou třicítku. Renée byla vždycky hubená a najednou musela přibrat čtrnáct kilo za půl roku. Neustále se cpala koblihami a čokoládou. „Připadala jsem si strašně neatraktivní. Hrozně jsem se styděla svléknout se třeba jen do plavek,“ přiznala po natáčení a ihned zahájila drastickou dietu. Nakonec zhubla 20 kg a dostavily se zdravotní potíže. „Nemohla jsem se skoro hýbat, jak jsem byla vysílená a bez energie,“ prohlásila. Pak přišel další šok. Pokračování filmu Bridget Jonesová – S rozumem v koncích.

Až na pokraj zhroucení

A herečka musela zase najet na koblihový režim. „Nenáviděla jsem to. Bylo mi jasné, jak těžké bude všechno zase shazovat.“ Ale měla dobrou motivaci. Za každé přibrané kilo dostala údajně navíc k honoráři v přepočtu dva miliony korun. Tím, jak drasticky měnila hmotnost, si však rozhodila metabolismus. Před natáčením třetího dílu si raději vymínila speciální polštáře a zásahy maskérek.

Mohlo by vás zajímat: Horký kafe: Slavné nevěsty pod lupou a jak to s nimi dopadlo.

 

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky