Princ Harry - Princ Záporák

Na co loví: Vedle svého supervzorného bratra působí díky vyrobeným průšvihům jako sympatický grázlík. A ženy, jak známo, dávají špatným chlapům před klaďasy přednost. Zdá se, že Harry je aktuálně zadaný, jeho přítelkyně - britská modelka Cressida Bonasová - ho po posledním velkém průšvihu (vyfotografován nahý v hotelu při soukromé párty) vzala na milost. Líbali se na sjezdovce, tak je asi zase mezi nimi všechno v pořádku.

U Harryho však není nikdy nic jisté, fanynky si stále celkem oprávněně dělají naděje.

Potenciální oběť: Líbí se mu sportovně zdatné dívky. Většinou modelky, ale nesmí jen cupkat v lodičkách na podpatku. Všechny jeho dívky spojovala pěkně prořízlá pusa.

Jude Law - Pan Neodolatelný

Na co loví: Na nepopiratelný chlapecký šarm. Schválně si pusťte romantický film Prázdniny a hned budete vědět, o čem je řeč. Manželku podváděl s chůvou jejich dětí, dalšího potomka si pořídil s pokojskou ve chvíli, kdy zůstal jako marod v hotelu, přítelkyně - herečka Sienna Millerová s ním několikrát plánovala svatbu a několikrát couvla. Stačí?

Nedávno koupil dům v Anglii a věnuje miliony liber na jeho přestavbu v romantickému duchu vintage.

Potenciální oběť: Klidně půvabná prodavačka, pokud se mu bude líbit. Netrvá na kolegyních ze showbyznysu. Momentálně je bez oficiální přítelkyně, takže na lovu.

George Clooney - Stárne do krásy

Na co loví: Na neuvěřitelně skvělý vzhled, který se absolutně nedá porovnávat s tím, jak vypadal kolem dvacítky nebo třicítky. Impozantní šediny, dokonalá postava, bezchybný úsměv i vášeň pro silné motorky, to všechno je "Clooneycoctail".

Hlava už se z něj točila takovým kráskám, jako je Kelly Preston, Elisabeth Canalis nebo Renée Zelweger. Ta mu dokonce nocovala před domem v autě, když se s ní rozešel. A Madona, kterou pozval na večeři, se samou nervozitou chichotala jako malá holka.

Potenciální oběť: Až na výjimky si George vybírá tmavovlásky, pro které má velkou slabost. Musí jít o ženy, které mu nebudou příliš mluvit do života - tak jako to chybně udělala zatím poslední (nyní již ex) přítelkyně Stacy Keibler.

Čtěte rozhovor s Josefem Koktou a podrobnosti nevěry

a nezapomeňte ani na protistranu:

Rozhovor s Gábinou Partyšovou: Na tohle jsem nebyla připravená.

... je nepopiratelný fakt, že Josef Kokta patří mezi velmi zámožné a úspěšné podnikatele ve světě showbyznysu.

Potenciální oběť: Napřed musí vyřešit rozvod s Gábinou Partyšovou. "Tenhle rozvod jsem nechtěl," kaje se.

Jack Nicholson a ti další

LOVCI. Jsou jich spousty a žen, které lze mnohdy považovat vyloženě za "trofeje", ještě víc.

Jack Nicholson je nekorunovaným králem všech svůdníků, jeho ložem prošly stovky žen. "Dostal jsem každou, kterou jsem chtěl," tvrdí a nepřehání. Muž, který si až do své dospělosti myslel, že jeho matka je jeho sestra (a matka babička), proslul tím, že se do žen nikdy nesnažil vcítit. "Jen jsem je chtěl. A ta vášeň trvá".

Pokud chcete k tématu vědět víc, kupte si Speciál týdeníku STORY "Lovci", který je právě v prodeji za 39 korun.