Taťána a Ondřej

Karlovarský filmový festival vždy rozčeří letní „okurku“. Letos se sice nikdo nekoupal v říčce Teplé ani ve vřídle, ale zase nás překvapilo, kolik nových vztahů se veřejnosti odkrylo. Je to, jako by se všichni těšili, že svou lásku přiznají, ale až na kolonádě! Nejkrásnějším a nejsledovanějším novým párem byla Taťána Kuchařová s Ondřejem Brzobohatým. Tajnůstkaření už dávno odzvonilo! Krásné počasí a uvolněná atmosféra je tak nejspíš donutila jít s pravdou ven. Možná se ale inspirovali bezprostředností a uvolněností Johna Travolty. A to by mimochodem měly udělat všechny české hvězdy.

Manželé Bartoškovi

Jiří Bartoška, ředitel MFF v Karlových Varech, nezklamal a vyvedl na červený koberec také svoji manželku Andreu. A jak u nich bývá zvykem, potvrdili svoji pověst nejelegantnějšího páru českého šoubyznysu. Dokonale sladěni by se mohli poměřovat s hollywoodskými hvězdami.

Jitka a Petr

Na 48. ročník Mezinárodního Filmového festivalu doprovázel krásnou herečku Jitku Čvančarovou její manžel tanečník Petr Čadek. I když jsou manželé již téměř dva roky a mají malou dcerku, stále vypadali jako zamilovaní teenageři. Při slavnostním zahájení se drželi za ruce, na závěrečném večírku si zase střihli taneček. Ani se nedivíme, že si Petr svoji krásnou ženu hlídal na každém kroku, Jitka je totiž nejen skvělá herečka, ale je také vážně kus.

A kdo dál?

Po červeném koberci se promenádoval i Marek Taclík s Terezou Voříškovou, což nejspíš nebude láska milenecká, ale láska přátelská. Marek totiž po dobu trvání festivalu na kolonádě tokal s krásnou modelkou Kateřinou Krňovskou. Pavel Liška trávil čas s kráskou, která jako by vypadla z oka jeho bývalce Kristýně Bokové. Dan Bárta doprovázel Alžbětu Plívovou, jež pracuje pro sdružení DebRA podporující pacienty s nemocí motýlích křídel. Jenom televizní dramaturg Vítek Pokorný – bývalý manžel herečky Lucie Zedníčkové – se do výmluv trošku zamotal. „Je to moje dcera,“ tvrdil o svém doprovodu. Později se s ní ale na party líbal… A aby té vášně nebylo málo, tak se ještě na koncertě Vojta Dyk hubičkoval s Matějem Ruppertem. Ale to už je i na nás nějak moc lásky najednou.

Mohlo by vás zajímat: Co se šustlo na festivalu v Karlových Varech

Daleko více ze světa celebrit se dočtete v časopisu Story, který je právě v prodeji!