Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe ze světa celebrit: Kdo ničí krásnou Kate Moss?

Horký kafe ze světa celebrit: Kdo ničí krásnou Kate Moss?
Horký kafe ze světa celebrit: Kdo ničí krásnou Kate Moss?
Zdroj: Story

Modelka Kate Mossová (38) je sice uznávanou módní ikonou, leč její společnosti často užívali nejenom módní návrháři, ale i pacienti protidrogových léčeben...

Nejslavnější anglická topmodelka, celým jménem Katherine Ann Mossová, se dostala do společenského povědomí nejen prostřednictvím módního průmyslu, ale také kvůli svým vztahům s Johnnym Deppem a Petem Dohertym. V neposlední řadě se ovšem Kate proslavila svými kokainovými aférami.

Zdroj: Story

Že šoubyznys není pro každého, je jasné hned z několika důvodů. Jedním ze zásadních kritérií umožňujících přežití v této branži je, že musíte být silná osobnost, která nepodlehne neblahým svodům okolí. Zvěsti o tom, že v modelingu přijdete k drogám jako slepý k houslím, totiž nejsou žádné smyšlené báchorky. Každý zasvěcený dobře ví, že právě šoubyznys je oborem, kde jsou drogy více méně tiše tolerovány a k dostání jsou stejně snadno jako rohlík v kantýně. Věc se má zkrátka tak, že zatímco mezi „obyčejnými“ lidmi vám známí či kolegové doporučí na povzbuzení maximálně panáka, v modelingu vám nabídnou lajnu.

Zvládne to Kate? Vždyť už je matkou holčičky Lily Rose...

Horký kafe ze světa celebrit: Kdo ničí krásnou Kate Moss? Horký kafe ze světa celebrit: Kdo ničí krásnou Kate Moss? Zdroj: Story


Stejným pokušením byla vystavena i Kate, která se poprvé objevila na obálce prestižního časopisu už ve svých čtrnácti letech.
A to díky tomu, že si ji na letišti cestou z rodinné dovolené všimla agentka pracující pro významnou modelingovou agenturu. Dá se tedy bohužel téměř s jistotou říci, že kdyby mělo tehdy letadlo Mossových zpoždění, nestrávila by Kate část svého dospělého života v protidrogových léčebnách...

Nahoru a dolů

Prokletím této krásky se stal nejdříve kokain a později společně s ním kolega z branže, zpěvák Pete Doherty. Drogám modelka ale naplno propadla daleko dříve, než se seznámila právě s jmenovaným rockerem nechvalně proslulým svou závislostí.
Média sledovala zejména její odvykací kúru, k níž se odhodlala v roce 1998, jelikož po jejím absolvování dostala od svého expřítele Johnnyho Deppa za snahu skoncovat s drogami luxusní automobil. Nebylo to ovšem nic platné. Kate potkala Peteho a sklouzla do starých kokainových kolejí. A přestože tahle dvojka jednou dokonce nastoupila k odvykací kúře společně s úmyslem se vzájemně podpořit, příliš se jim v tomto směru nevedlo a Petemu se, na rozdíl od Kate, nevede dodnes. Na poslední z řady léčení se dobrovolně dostavil letos na jaře, ale během pár dnů byl vyloučen, neboť rozdával ostatním přítomným drogy.

Horký kafe ze světa celebrit: Kdo ničí krásnou Kate Moss? Horký kafe ze světa celebrit: Kdo ničí krásnou Kate Moss? Zdroj: Story

Víte, že otcem její dcery Lily Rose možná byl herec Jude Law? A co dalšího modelce daroval herec Johnny Depp, aby se vzpamatovala? Čtěte v novém STORY!

Na stáncích je nové číslo společenského týdeníku STORY

Uvnitř najdete:

  • Petra & Leoš - bláznivé rande
  • Irena Obermannová. Otevřeně o citech k Václavu Havlovi
  • LIFESTYLE: 30 stran inspirace
  • Simona Krainová. Dvě děti? To stačí ... 

  Zdroj:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky