ZÁKLADNÍ INSTINKTY SHARON STONE

Hvězda filmu Základní instinkt útočila na základní instinkty svých kolegů. Hollywoodská hvězda Sharon Stone předvedla na filmovém festivalu v marockém Márrakeši ňadra v šatech s odvážným výstřihem. Pětapadesátiletá herečka ovšem do Maroka nepřijela ukazovat své ženské přednosti, ale proto, aby převzala cenu za výjimečný přínos světové kinematografii. Sošku jí během slavnostního galavečera předal režisér a člen festivalové poroty Martin Scorsese. A všichni přítomní pánové na ní mohli oči nechat. Na Sharon, pochopitelně, nikoli na sošce.

BRITNEY SPEARS VE SPÁRECH HAZARDU

Zpěvačka Britney Spears bude dva roky vystupovat ve městě hazardu - Las Vegas. Držitelka ceny Grammy a oblíbenkyně bulvárních médií, někdejší popová princezna Britney Spears, na konci prosince odstartuje svoje dvouleté angažmá v Las Vegas. Proč právě tam? Poté, co Britney vydala novou desku Britney Jeans, dostala od Planet Hollywood ke svým dvaatřicetiletým narozeninám dárek právě v podobě tohoto dvouletého angažmá, během něhož by měla odzpívat padesátku koncertů. Jelikož je tato blondýnka známá svými častými výpadky, nechme se překvapit, zda tento závazek zvládne bez zaškobrtnutí.

MARIAH CAREY ROZSVÍTILA STROM JAKO HROM

Zpěvačka Mariah Carey absolvovala generálku na rozsvěcení vánočního stromku. Za účasti zpěvačky Mariah Carey a dalších celebrit se tento týden už po jednaosmdesáté rozsvítil tradiční vánoční strom v Rockefellerově centru v New Yorku. Navíc zde mohla Mariah načerpat inspiraci pro zdobení vlastního stromečku. Jakožto matka dvojčat už se prý totiž na Vánoce náramně těší, jelikož holčičce Monroe a chlapečkovi Scottovi jsou dva a půl roku a o rozzářená dětská očka tedy u stromku rozhodně nebude nouze. A co si budeme povídat, nouze v této rodince jistě nebude ani o nadílku.

NEBEZPEČNÉ DŽÍNY SANDRY BULLOCK

Sandra Bullock si šlape po nohavicích a ještě se jí to líbí. Herečka Sandra Bullock si koupila nové džíny. Údajně se jí zdály hned v obchodě trochu delší (bodejť by také ne...), a tak si je chtěla nechat zkrátit. Nakonec si na to ale zřejmě nenašla čas. Takže teď je nosí tak, jak jsou. Říká, že se jí to tak líbí, i když je courá po podlaze a šlape si po nich. Dokonce si je obléká i ven. Tam to trochu zachraňují vysoké podpatky, ale i s nimi jsou nohavice až na zem. Jak to tedy asi musí vypadat, když si Sandra vezme k džínám tenisky nebo rovnou třeba žabky? To už může být i nebezpečné!

LADY GAGA MÁ NA TĚLE REPRODUKTOR

Slavná zpěvačka, která vsadila hlavně na extravaganci, funguje na elektřinu. Koumáci Japonci totiž představili realistické humanoidy s podobou zpěvačky Lady Gaga. Jmenují se Gagadolls a slouží k propagaci jejího nového alba Artpop, jehož hudbu reprodukují ze zařízení zabudovaného uvnitř panenčina těla. Odhalení několika typů svých robotických dvojčat se přímo v Tokiu zúčastnila i sama zpěvačka a byla z nápadu i výsledku viditelně nadšená. Designéři vybrali panenkám ty nejdivočejší outfity, které zpěvačka za svou kariéru oblékla. Ačkoli to byly vlastně téměř všechny.

Mohlo by vás také zajímat: Petra Faltýnová: Leoš mi dal prsten, jako má princezna Kate