BRITNEY PONĚKUD ZAOSTÁVÁ

Občas se stane, že bývalí partneři spolu soupeří, kdo z nich si v životě bez toho druhého povede lépe. Kdyby ale Britney Spears soutěžila se svým bývalým manželem Kevinem Federlinem v počtu dětí, byla by hořce poražena. Kevin totiž očekává už šestého potomka! Toho mu porodí současná manželka Victoria Prince, kterou si vzal v srpnu a s níž už má dvouletou dceru Jordan Kay. S Britney byl Kevin ženatý v letech 2004 až 2007 a mají spolu dva syny - osmiletého Seana Prestona a sedmiletého Jaydena Jamese. Před popovou princeznou žil ovšem Federline ještě s Shar Jackson, s níž má jedenáctiletou Kori Madison a devítiletého Kaleba Michaela.

JOHNNY DEPP MÁ S VANESSOU UTRUM

Po rozchodu Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis se tu a tam spekulovalo, že se k sobě ti dva chtějí vrátit. Těmto dohadům je teď ovšem konec. Alespoň na nějakou dobu. Vanessa totiž předvedla světu svého nového partnera. Po rozchodu s Johnnym dlouho tajila, kdopak se o ni uchází, leč je to venku. Oním nápadníkem je francouzský herec a zpěvák Benjamin Biolay. Ten byl údajně dříve milencem Carly Bruni a zetěm herců Marcella Mastroianniho a Catherine Deneuve. Takže partie z branže. Páreček, nyní už nikoli tajný, byl načapán při odletu na dovolenou na Korsiku.

NEPĚKNÁ VIZITKA MILEY CYRUS

Jsou to necelé tři měsíce, co se ten hezký pár na fotogragii, Miley Cyrus a její přítel Liam Hemsworth, rozešli. Tehdy to vypadalo jako konec velké lásky, ale pro Liama to vypadá spíš jako vysvobození. V nedávném rozhovoru přiznal, že teď to začíná vidět střízlivě. Prostě a jednoduše, s Miley byl prý jeho život úplně o ničem! Přičemž Liam ovšem použil mnohem peprnější výraz. Zároveň připisuje zásluhy své kolegyni Jennifer Lawrence, která mu s urovnáním priorit pomohla. „Když mám poblíž někoho, jako je Jen, která je tak upřímná a veselá, jsem takový i já. Jsem teď mnohem šťastnější.“

TAK MADONNA SI UŽ ZASE VYBRALA ŠPATNĚ

Říká se, že kdo vybírá, přebere. Jen aby to nebyl i případ Madonny a jejího výběru partnera. Romance, které všichni zpočátku prorokovali životnost nanejvýš pár týdnů, nakonec vydržela celé tři roky. Pětadvacetiletý čokoládový tanečník Brahim Zaibat omrzel pětapadesátiletou popovou královnu Madonnu až po takto dlouhé době. Proč se rozešli doopravdy, to zůstane určitě alespoň nějakou dobu tajemstvím. Ale veřejnosti předhodili i jakýsi oficiální důvod. V prohlášení, které společně vydali, se hovoří o nemožnosti skloubení pracovních povinností obou partnerů. Takže ten pravý důvod se zkrátka dozvíme až někdy jindy.

Mohlo by vás také zajímat: Horký kafe ze světa celebrit: Rozchody, nebo návraty?