Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe ze světa celebrit: Hermiona ve vězení!

Horký kafe ze světa celebrit: Hermiona ve vězení!
Horký kafe ze světa celebrit: Hermiona ve vězení!
Zdroj: Isifa.com

Herečka Emma Watson, známá jako Hermiona ze ságy Harry Potter, se na pár dní ocitla v tom samém vězení jako Lindsay Lohan. Víme proč. A také víme, kdo podal dřív žádnost o rozvod. Jestli Heidi Klum nebo Seal. Čtěte podrobnosti.

Diskutujte: Překvapil vás rozvod top-modelky Heidi Klum a zpěváka Seala, kteří vypadali původně na jeden z nejstabilnějších hvězdných párů? 

Emma Watson za mřížemi

V cele losangelské věznice Lynwood se nedávno ocitla herečka Lindsay Lohan. No dobrá… U té by se to dalo čekat. Známá feťačka a zpovykaná rozmazlená holka nevěděla roupama coby a justici došla trpělivost. Kromě několika dní ve vězení měla nařízeny ještě veřejně prospěšné práce, konkrétně omývání nebožtíků v márnici. Ale co přivedlo za mříže Emmu Watson, která je v soukromí skoro stejně vzorná jako šprtka Hermiona na filmovém plátně? Odpověď je prozaická: důvodem je práce. Emma natáčela svůj nový film The Bling Ring. Inspirací ke scénáři byl příběh gangu mladistvých, okrádajících Hollywoodské hvězdy v letech 2008 – 2009. Oběťmi se tehdy stali například Orlando Bloom nebo Megan Fox.

Co na to Divizna: Emma Watson se vyšvihla na výsluní slávy tak rychle, až by nebylo divu, kdyby situaci neunesla a vyrobila nějaký průšvih. Ona to však zatím až obdivuhodně zvládá. Jediné, co „pustila“, byla škola – na čas přerušila studium, ale později se zase vzorně vrátila do lavice.

Horký kafe ze světa celebrit: Hermiona ve vězení!

Černo-bílý rozvod

Vypadali tak spokojeně (jen si vzpomeňte například na automobilovou reklamu). Začátkem roku však obletěla svět zpráva, že se modelka Heidi Klum a zpěvák Seal rozvádějí. Kdysi se potkali v hotelu. Ona seděla na recepci a čekala na schůzku, on šel právě z posilovny. Teď mají spolu tři vlastní děti, dceru Leni (otcem je boss formule 1 Flavio Briatore) si Seal osvojil, a právníci si předávají rozvodové papíry.

O budoucnosti dětí mají oba rodiče odlišné představy. První podala žádost o rozvod Heidi a navrhla, aby si otec bral děti kdykoliv po dohodě a o víkendech. Seal kontroval o pár dní později vlastním návrhem a přáním zařídit střídavou péči. Přesto se žádná velká bitva nečeká – zahraniční komentátoři odhadují, že se dvojice pravděpodobně na všem v klidu dohodne, jako doposud.

Co na to Divizna: Jako důvod rozchodu uvádí pár „neslučitelnost povah“. To se společně přežít nedá, to je pravda. Manželství vydrželo sedm let. Podle odborníků je sedmý rok vztahu kritický. Tak to vypadá na ukázkový statistický příklad ze světa celebrit.

Horký kafe ze světa celebrit: Hermiona ve vězení!


David na titulku dámského časopisu

Ctitelky fotbalisty Davida Beckhama budou určitě netrpělivě vyhlížet červencové číslo Elle, které se bude věnovat olympijským hrám v Londýně. David bude na titulce jako první muž v historii časopisu. Jen dvakrát se pak na titul dostal muž v doprovodu ženy: Liam Gallagher s manželkou Nicole Appletonovou v roce 2001 a Pau Keller s Kate Mossovou v roce 1997.

Šéfredaktorka Larraine Candyová předpokládá, že půjde o sběratelské číslo.

Co na to Divizna: Jestli se nějací mladší hezounci typu Ronaldo radovali, že by mohli Davida vystrnadit z pozice fotbalové sexy ikony, tak teď jim dokonale sklaplo. V zásadě to stárnoucímu Davidovi moc přeju. Už proto, že ho vídám na fotkách se všemi čtyřmi dětmi naráz, jak míří do parku nebo na pláž nebo do kina…

Horký kafe ze světa celebrit: Hermiona ve vězení!


Princezna Diana měla hrát v Osobním strážci 2

Herec Kevin Costner prozradil, že se chystal druhý díl trháku Osobní strážce. Hlavní roli střežené hvězdy měla po Whitney Houston převzít slavná britská princezna Diana. V talk show Anersona Coopera prozradil, že se o možnosti společně filmovat s princeznou přímo bavil. „Řekl jsem jí, že ji budu hlídat stejně pozorně, jako jsem hlídal Whitney,“ usmívá se Kevin Costner.

Princezna mu tehdy údajně naznačila, že se v jejím životě chystají důležité změny, ale v zásadě nebyla proti natáčení. Brzy po tomto rozhovoru však tragicky zemřela.

Co na to Divizna: Pokud by nějaký film měl být opravdový slaďák a trhák zároveň, tak tenhle. Každopádně by mě zajímalo, co by na něj říkali v Buckinghamském paláci.

Horký kafe ze světa celebrit: Hermiona ve vězení!

Vizitka: Kdo je Divizna

Jana Divišová (38), šéfredaktorka Kafe.cz

Novinařině se věnuje dvacet let, před příchodem do on-line oddělení Sanoma Media působila v úspěšném ženském týdeníku stejného vydavatelského domu. Na starosti měla kromě vztahových témat, portrétů zahraničních osobností a společenské rubriky především rozhovory se slavnými lidmi. Píše povídky i fejetony.

(Zdrojem informací v této rubrice jsou zahraniční internetové servery – především Daily Mail, The Sun, The Guardian nebo Daily Mirror). 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky