John Travolta zastavil dopravu

Hvězda trháku Pomáda byla ve Varech letos asi největším lákadlem pro návštěvníky.

Travolta si byl zřejmě své pozice náležitě vědom a pěkně zkomplikoval situaci pořadatelům a ochrance. Místo po červeném koberci ke vchodu do hotelu Thermal pelášil totiž přímo k davům fanoušků. Mimo to, že tím porušil všechna bezpečnostní pravidla, došlo jeho vinou také k záseku řady limuzín vezoucích další celebrity. Ty samozřejmě zatím taktně vyčkaly ve vozech, popíjely šampaňské a vůbec netroubily.

Nu, Travolta to zase jednou pěkně rozjel.

Klára Issová opět single

Půvabná herečka přijela do Karlových Varů zase sama, což se pro ni stává již každoroční klasikou. Naposledy tu byla s partnerem Davidem Ondříčkem, kterého jí ale přebrala energická příbuzná Martha Issová a pořídila si s ním dcerku Františku.

I přesto, že Klára na festivalu sestřenku s ex potkala, udržela dekorum a byla za dámu.

Přítomní mohli obdivovat její překrásnou zlatočernou toaletu, ve které zářila jako opravdická star.

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová: už je ruka v rukávu

Svůj vztah před novináři tajili, nicméně při festivalovém veselí jim nad ránem zřejmě už došla energie a šli s pravdou ven.

Miss world 2009 a syn jednoho z nejšarmantnějších českých herců Radoslava Brzobohatého jsou párem vskutku překrásným. A takové budou jistě i jejich společné fotky v bulváru či případní potomci. Gratulujeme!

Slavný režisér Oliver Stone prchal před fanoušky

Asi pravým opakem rozdivočelého Johna Travolty byl oscarový režisér, který do Karlových Varů přijel mimo jiné převzít Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Své fanoušky i novináře nechal čekat několik hodin před hotelem a pak se vypařil jak pára nad hrncem zadním vchodem.

Na svoji omluvu uvedl jen to, že dva dny nespal a cítí se velmi unavený.

Vášnivá líbačka Vojty Dyka

Novopečený otec Vojta Dyk koncertoval v rámci karlovarského festivalu oděn do extravagantního bílého obleku. Na tom by nebylo nic tak divného, fanoušci ho důvěrně znají i v teplákách, vystoupení však Dyk tentokrát zakončil opravdu netypicky. Po duetu se zpěvákem Matějem Rupertem se k sobě muži naklonili a vášnivě se políbili na ústa.

Zlí jazykové možná teď spekulují, zda Vojtův hit Jsem gay není zároveň i osobní zpovědí. My si ale myslíme, že zpěvákova partnerka Taťána Vilhelmová by mu podobná vybočení ihned rázně zatrhla.