Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe ze světa celebrit: Aniston se chce vdávat a mladý Schwarzenegger si natrhnul pozadí

Horký kafe ze světa celebrit – Aniston se chce vdávat
Horký kafe ze světa celebrit – Aniston se chce vdávat
Zdroj: Isifa.com

Jak se měly tento týden hvězdy patřící do souhvězdí „Ti nejslavnější“? Tak třeba Jennifer Aniston by se podle informací zahraničních deníků ráda do konce roku vdávala. Svalovec Arnold Schwarzenegger se znovu bál o jednoho ze svých synů a herečka Charlize Theronová adoptovala chlapečka. Což ještě zdaleka není všechno…

Diskutujte: Které zahraniční nebo domácí celebrity vás nejvíc zajímají?

Tedy VŠECHNO vám ani sem ani napsat nemůžeme – Vybíráme jen pár střípků převážně pro pobavení, které by vás mohly zajímat. A přidáváme vlastní pohled na věc, se kterým souhlasit můžete, ale rozhodně nemusíte.

Příští pátek (a všechny nejbližší další pátky) vám zajímavosti ze světa celebrit nabídneme znovu.

Charlize Theronová – Další maminka bez těhotenství

Oscarová herečka Charlize Theronová (36) si podle deníku US Weekly pořídila chlapečka, kterému dala jméno Jackson. Inspirovaly ji jiné slavné kolegyně, které přistoupily k adopci. Je to první miminko, které bude půvabná blondýnka vychovávat a tenhle důležitý životní krok pořádně oslavila v restauraci Soho House v Hollywoodu. Ke stolu si pozvala kamarádky – herečku Katie Holmes a stylistku Leslie Fremar.

Co na to Divizna: Je dobře, že má Charlize chlapečka a tak se snad nebude příliš radit s Katie Holmes o výchově. Katie totiž svoji dceru Suri obouvá do střevíčků na podpatku a za její oblečení utrácí miliony dolarů. Místo toho, aby už velkou slečnu odnaučila nosit dudlík. A to jen namátkou! Snad Charlize, Která je po rozchodu s irským hercem Stuartem Townsendem(39) sama, časem sežene rozumnějšího otce, než je fanatický scientolog Tom Cruise, manžel Katie Holmes.

Horký kafe ze světa celebrit

Jennifer Anistonová – Vezmi si mě do konce roku

V bulvárním deníku Daily Mail se objevila zpráva, že herečka Jennifer Anistonová (43) dala svému o tři roky mladšímu příteli Justinu Therouxovi svatební ultimátum. Do konce roku by prý ráda byla pod čepcem. Alespoň o tom prý žertovala před svými přáteli. O hodně vážněji pak údajně prohlásila, že Justin je „Ten pravý“. Že by konec dlouholetého hledání někoho, kdo by z jejího srdce vystrnadil bývalého manžela Brada Pitta? Ještě před dvěma lety Jennifer přiznala, že Brada bude milovat navždycky. A teď naštěstí s Justinem znovu rozkvetla.

Co na to Divizna: Řekla bych, že po takovém ultimátu by vyděšeně hodil zpátečku úplně každý muž Jennifer Nejeniffer. A protože jsou ti dva pořád spolu, podezírám kolegy novináře z nepodložených spekulací. Že to slavný pár ale se vztahem myslí vážně, je dost patrné z něčeho úplně jiného – pořídili si štěně (kříženec boxera a pitbula se jmenuje Sofie). Očividně plánují společnou budoucnost.

Horký kafe ze světa celebrit

Arnold Schwarzenegger – Synové z divokých vajec

Svalouš Arnie aby jen trnul, co jeho téměř dospělí synové kde utrží za zranění. Tentokrát se přerazil osmnáctiletý fešák Patrick, starší z jeho dvou synů (ještě má dvě dospělé dcery a syna se služebnou). Na lyžích při výletu do Sun Valley si mladík způsobil tržnou ránu na pozadí, kterou spravilo pár stehů. Zraněním se hned „pochlubil“ na sociální síti Twitter a komentoval svůj pád jako „malou nehodu na lyžích, sotva pár odřenin na zádech a na zadku“. Zdá se, že je tvrďák po tatínkovi.

Co na to Divizna: Já minulý týden nespadla na lyžích v Sun Valley, ale na šumavském Špičáku – následky pádu mírnější, ale krev tekla taky… Sebrala mě jedna starší lyžařka a obě moje děti. Rozhodně nehrozilo, že by mě někdo horempádem nakládal na skutr, zafixoval páteř límcem a nasadil mi kyslíkovou masku jako Patrickovi Schwarzeneggerovi. Z toho se dá soudit, že sebou seknul asi zgruntu. A navíc… Slavné jméno dělá svoje. V létě se doslova přizabil pro změnu jeho mladší bratr Christopher. Při surfování si vážným způsobem poranil plíce.

Horký kafe ze světa celebrit

Gillian Andersonová – Jsem bisexuálka

Hvězda seriálu Akta X herečka Gillian Andersonová (43) přiznala v rozhovoru pro týdeník Out, že na vysoké škole udržovala dlouhodobý milenecký poměr s dívkou poté, co se přestěhovala z Londýna do Ameriky. Zároveň připustila, že ve vztazích experimentovala s vícero dívkami. „Nemohu o sobě stoprocentně říct, že mě přitahují pouze muži,“ tvrdí otevřeně. Proč právě coming-out teď, kdy je spokojenou maminkou tří dětí, o tom se můžeme pouze dohadovat.

Co na to Divizna: A vy jste si snad někdo mysleli, že Sculleyová nemá žádná vlastní Akta X?

 Horký kafe ze světa celebrit

Vizitka: Kdo je Divizna

Jana Divišová (38), šéfredaktorka Kafe.cz

Novinařině se věnuje dvacet let, před příchodem do on-line oddělení Sanoma Media působila v úspěšném ženském týdeníku stejného vydavatelského domu. Na starosti měla kromě vztahových témat, portrétů zahraničních osobností a společenské rubriky především rozhovory se slavnými lidmi. Píše povídky i fejetony.

(Zdrojem informací v této rubrice jsou zahraniční internetové servery – především Daily Mail, The Sun, The Guardian nebo Daily Mirror).
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky