Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe: Vztahoví smolaři zn. VIP

Rozchody se netýkají jen běžných smrtelníků, vztahy nevycházejí ani českým nebo světovým hvězdám. Kdo právě trpí? A kdo si z rozchodu nic extra nedělá? Čtěte s námi.

Zdroj: ČTK a Story.cz HARRY TRPÍ S NOBLESOU!

Princ Harry se minulý týden rozešel se svojí snoubenkou Cressidou Bonas. Možná se zalekla královských povinností, které určitě nejsou žádný med. Výměnou za to by si však doslova žila jako princezna. Přestože královský synek je teď zdrcen a má pocit, že se mu zhroutil svět, on se svých povinností vzdát nemůže, protože se tak narodil. Vrátil se tedy do Anglie a už poslušně koná, co se od něj očekává. Na charitativní akci, která se zaměřuje na pomoc ohroženým dětem z Lesotha (malý vnitrozemský stát v Jižní Africe), přese všechny strasti působil jako vyrovnaný elegán a hosty poctil krátkým, ale výstižným proslovem. Někdo má prostě království už v krvi. Cressida by zase měla doufat, že se rozhodla správně. Taková příležitost se určitě nenaskýtá každý den.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Horký kafe: VIP špindíry

Horký kafe: VIP špindíry

Od hollywoodských herců by se dalo očekávat, že budou milovníci čistoty. Ale není tomu tak. Jsou takové celebrity, které jsou s hygienou překvapivě…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU