Tom Cruise vzteky bez sebe

Rozvádí se a nemá dobrou náladu. Tak by se dal charakterizovat stav hollywoodského herce Toma Cruise. Momentálně žaluje magazín Life Style za nactiutrhání. Rozběsnil ho článek, ve kterém autor rozebíral duševní stav sedmileté Suri po rozchodu rodičů a také dopodrobna popisoval život slavného herce pod vlivem scientologické církve. Tom doufá, že vysoudí padesát miliónů dolarů.

Pruďas Baldwin znovu otcem

Zatím má herec Alec Baldwin jen sedmnáctiletou dceru Ireland s hereckou Kim Basingerovou. Jako otec se doposud moc neosvědčil, uřízl si strašnou ostudu, když na veřejnost pronikly nahrávky telefonického rozhovoru, ve kterém dceru Ireland označil mimo jiné za "prase". Kim a Alec se o dceru během rozvodu soudili a pokud se někdo choval k sobě obzvlášť nechutně, byli to tihle dva. Teď se ale zdá, že se bouřlivák trochu uklidnil po boku Hilarie Thomasové, kterou si vzal předloni. O šestadvacet let mladší Hilarie čeká své první miminko a výsledek těhotenského testu doprovodila patřičným křikem. "Myslel jsem, že je v koupelně zase pavouk," směje se šťastný Alec.

Vrah Pistorius

Šokující zpráva obletěla svět ve čtvrtek - tedy na Valentýna. Muž, kterému celý svět držel palce, "Blade runner" Oscar Pistorius čtyřmi ranami zastřelil svou přítelkyni, modelku Reevu Steenkampovou. Od pátečního rána je u soudu, probíhá obvinění z vraždy, ale informace pronikají z Jihoafrické republiky kusé a nepřesné. Napřed média případ prezentovala jako nešťastnou náhodu, atlet si dívku měl splést s lupičem. Postupně se ale ukazuje, že neměli zdaleka idylické vztahy a ke konfliktům v jejich luxusní domácnosti docházelo již dříve.

Vévodkyně Kate v bikinách

Podívejte se pozorně, bříško se už rýsuje. Pokud si William a Kate mysleli, že jim všeteční fotografové dají pokoj - když čekají v červnu prvního potomka - spletli se. Snímek pochází z karibského ostrova Mustique, kam se manželé uchýlili na dovolenou. Pořídil ho náhodný turista a otiskly magazíny v Itálii a Austrálii. Kancelář britského dvora protestuje a hovoří o porušování soukromí.

My jsme hlavně rádi, že Kate je zjevně mnohem lépe než na začátku těhotenství (to musela kvůli úporné nevolnosti strávit několik dní v nemocnici), protože vydržela cestu letadlem! To je dobrá zpráva.

Mohlo by vás zajímat: Kate je těhotná, co čeká královské dítě.

Noid a Eliška se rozešli

Noid to oznámil na kameru v TopStar magazínu TV Prima s tím, že každý měl jiné představy o životních prioritách a nikdo třetí v tom není. "Jsme pořád v kontaktu a věřím, že to zvládneme," prohlásil. Modelka Eliška Bučková už si sehnala nové bydlení. A to ještě na začátku roku zasnoubené hrdličky mluvily o svatbě!

Pavel Liška je volný

A ještě jeden zajímavý volný muž na scéně. Herec Pavel Liška se rozvádí po jedenácti letech vztahu se svou manželkou, Kristýnou Liškou Bokovou. Mají spolu sedmiletého syna Šimona, kterého chrání před pozorností médií. Ukazuje se, že manželé už delší dobu bydlí odděleně a Kristýna podle některých zdrojů už navázala nový vztah.