1. Jak se seznámili

Jednoznačně to bylo tak, že ON se chtěl v roce 1997 seznámit s NÍ. Victoria byla v té době slavná Posh ze skupiny Spice Girls, on „jen“ slibný fotbalový reprezentant. „Co se týče slávy, zdaleka jsem na ni neměl!“. Ona zase vzpomíná: „Vážně jsem neměla potuchu, kdo je. V životě jsem na fotbale nebyla.“
Poprvé si pohlédli do očí ve VIP salónku po charitativním zápase, ve kterém vstřelil David gól. Victoria přišla na zápas ve společnosti kolegyně ze skupiny Mel C a Simonem Fulleren. „Chtěl jsem je pozdravit, ale nestihnul jsem víc, než na ně zamávat,“ svěřil se David později. „Tehdy jsem si pomyslel, že jsem si nechal utéct šanci.“ O týden později však zpěvačka přijela do Manchesteru a tentokrát už spolu v salónku promluvili. „Dali jsme se do řeči, vypila trochu vína a dala mi na sebe číslo“.
K první puse došlo v hospodě poblíž domu Davidovy matky. „Naše začátky nebyly snadné. Nebyl jsem tak slavný jako ona a mít v autě Posh Spice žádná legrace nebyla.“

2. Svatba snů

Obřad se konal 4. července 1999 na luteránském zámečku v Irsku. Ženich si vzal za svědka kolegu z týmu Garyho Nevilla a nevěsta měla na sobě diamantové šperky v hodnotě půl milionu dolarů. Jejich synovi Brooklynovi byly v té době už čtyři měsíce.
Není bez zajímavosti, že k desetiletému výročí sňatku pronajal David manželce Karibský ostrov a naordinoval líbánky bez dětí. „Byl to od něj úžasný dárek,“ nechala se Victoria slyšet.

3. Aféra s asistentkou

V roce 2004 čekala manželství asi největší dosavadní zkouška. V dubnu prasklo, že David podváděl těhotnou manželku se svou osobní asistentkou Rebecou Loosovou. David byl v letech 2003 – 2007 hráčem Realu Madrid. Zatímco on hrál ve Španělsku, Victoria bydlela v Anglii. Od té doby už nikdy takovou chybu neudělala a Davida následuje všude, kde získá angažmá. Několik posledních let hraje za tým Galaxy v USA.
Milenka Rebecca si rozhodně nenechala nic pro sebe. Za tučné částky celý příběh prodala tisku včetně detailních přepisů SMS zpráv. Victoria zachovala kamennou tvář, za manžela se postavila a prohlásila, že všechno, co se kolem nich děje, jejich vztah jen posílilo

4. Dobytí Ameriky

Velké stěhování do sídla v Beverly Hills pořízeného za 22 milionů dolarů se uskutečnilo 12. července 2007 poté, co se David stal hráčem týmu LA Galaxy. Victoria je v Americe maximálně spokojená, Davida však jeho rozhodnutí hrát americkou ligu v podstatě stálo místo v národním týmu, kam se už natrvalo nikdy nedokázal vrátit. Manželé Beckhamovi se úzce přátelí s Tomem Cruisem a hodně špatně nesou rozpad jeho vztahu s herečkou Katie Holmesovou, protože se vídali opravdu často. Mezi jejich další blízké přátele patří například zpěvák Elton John s partnerem Davidem Furnishem, nebo kuchař Gordon Ramsey. Mimochodem… Víte, že David umí moc dobře vařit?

5. Módní ikony

Že se podle nich řídí celý svět, o tom není pochyb. Zejména Posh je považována za módní ikonu – například se jako jediná celebrita objevila během jednoho roku hned třikrát na obálce prestižního magazínu Vogue, což se zatím nikomu nepodařilo. David se zase letos stal historicky prvním mužem, kterému patřila titulka magazínu Elle. Oba dva nafotili bezpočet reklamních kampaní, mají vlastní vůně a Victoria od roku 2008 také vlastní značku, se kterou dobývá světová přehlídková mola. Její věci jsou jednoduché, vtipné a originální, jak se shodují odborníci. Návrhářství Victorii baví, rozhodně se jen tak nepodepisuje pod práci jiných, jak to mnohé celebrity dělají. Teď se chce víc soustředit i na doplňky a kabelky.

6. Trojice synů

Brooklyn Joseph se narodil v roce 1999, Romeo James 2002 a nejmladší Cruz David v roce 2005. Všichni císařským řezem poté, co Victoria držela celé těhotenství poměrně přísnou dietu, za kterou ji odborníci kritizovali. Pokaždé se však dostala velmi rychle do formy a prohlašuje, že být štíhlá je pro ni prioritou. „Netuším, proč to pořád někdo řeší. Je to tak nepochopitelné. Chci být krásná pro svého muže. A být krásná v mých očích znamená být štíhlá. Tak se snažím, to je všechno.“
David se o syny a nyní i dceru vzorně stará, což dokazují nesčetné fotografie ze společných akcí. Romeo má slabou epilepsii a největší záchvat vzteku předvedla Victoria ve chvíli, kdy fotografové nerespektovali její přání fotit chlapce bez blesků, aby nedostal záchvat.

7. Ve dvou

Psychologové a odborníci na vztahy z nich mají radost. Je totiž evidentní, že David a Victoria ani jako rodiče čtyř dětí nezapomínají věnovat se pouze jeden druhému. V roce 2010 například vyšlo najevo, že spolu dvakrát týdně chodí na párovou jógu. Jejich instruktor prozradil: „Je to nesmírně intimní zážitek. Musíte se naučit být ve dvojici jednotní, společně se pohybovat i dýchat.“

8. Konečně dcera

Holčička Harper Seven se narodila v červenci 2011. Victoria napsala na sociální síť, že je to ta nejkrásnější holčička, jakou kdy viděla. „Znovu jsem se zamilovala.“ O pár dní později „pověsila“ na zeď fotku manžela, jak si s malou láskyplně hraje. David zase pro změnu počkal, až Victoria a dcera usnuly, vyfotil je a poslal snímek do světa s poznámkou: „Moje krásné holky.“ Oba připouštějí, že nemusí jít o poslední dítě v rodině.

9. Ideální otec

David je průběžně vídán se všemi svými syny i dcerou při nejrůznějších příležitostech. Na rodinu nedá dopustit a tvrdí, že je to nejcennější, co má. Manželce za porody vždycky věnoval velkolepé dary – v jednom případě například diamanty po herečce Liz Taylor. Ještě výmluvnější ale je, že ji celých třináct let vodí na veřejnosti za ruku a projevuje jí něžnost. „Jsem na ni neskutečně hrdý,“ připustil například nedávno, když uspěla s nejnovější kolekcí vlastní módní značky, která byla loni vyhlášena značkou roku. „Jsem unavená pracující matka,“ připouští Victoria. Stále se však snaží pečovat nejen o děti, ale také o vztah. Na tapetě mobilu má svého manžela polonahého v erotické póze. A on ji má uloženou stále jako Posh. „Vicky bude pro mě vždycky Posh,“ tvrdí David.

Diskutujte: Co si myslíte o manželství Davida a Victorie Beckhamových?

Mohlo by vás také zajímat: Horký kafe ze světa celebrit: Heidi Klum a spol. v náručích bodyguardů