MALÝ PRINC NA VELKÉ CESTĚ

Zatímco královská prababička Alžběta se sotva vrátila z cesty do Říma, malý britský princ také vyrazil na svou první zahraniční cestu. Batolatům je sice nejlépe doma, kde jsou pěkně zvyklé, ale miminko z královské rodiny má holt už od malička jisté povinnosti, které nelze obcházet. A tak osmiměsíční následník britského trůnu princ George doprovází rodiče na jejich oficiální zahraniční cestě na Nový Zéland a do Austrálie. Vévoda a vévodkyně z Cambridge synka ukázali fotografům hned po přistání na letišti ve Wellingtonu. Podle spokojených výrazů malého Henryho, taťky Williama i mamky Kate lze usuzovat, že cesta byla klidná, čili že malý princ je ukázněný a na všechen humbuk spojený se svým původem už evidentně zvyklý.

VÉVODKYNĚ KATE SE CHOPILA KORMIDLA

Příslušníky královské rodiny můžeme čím dál častěji vídat v situacích, které by byly dříve pro image královského majestátu nepřijatelné. Britský královský pár pokračuje ve své návštěvě Nového Zélandu a Austrálie a krásná polovička prince Williama na cestě neustále potvrzuje, že je nejenom ženou činu, která se ničeho nezalekne, ale také u toho všeho vypadá naprosto báječně. Při výletu lodí se kupříkladu sama chopila kormidla. Jsme zvědaví, zda se Kate v případě, že se William stane britským králem, chopí stejně odhodlaně i kormidla britského impéria. Zvěsti, které proudí z královského paláce, totiž přeskočení Williamova otce Charlese v linii nástupnictví stále více naznačují. A kdo ví, možná v tom hraje roli i fakt, že královně Alžbětě se líbí právě choť jejího vnuka.

NEZBEDNÝ WILLIAM A ROZŠAFNÁ KATE

Královské turné na Novém Zélandu: William chtěl frnknout v letadýlku, Kate zatím pózovala režisérovi Hobita. William a Kate, vévoda a vévodkyně z Cambridge, pokračují ve svém novozélandském turné. Při návštěvě Omaka Aviation Heritage Centre si prohlédli výstavu letounů a vozidel z první světové války. William, který má s bojovými stroji své zkušenosti z dob působení v armádě, neodolal a do jednoho letadla se nasoukal. Té příležitosti využil slavný režisér sir Peter Jackson a fotil si Kate, která mu ochotně pózovala. Že by casting na nový film? Obáváme se, že tuhle hvězdu by žádný režisér na světě nezaplatil. Ale královna by jí asi trdlování před kamerou stejně nepovolila.

Mohlo by vás zajímat: Kate a Will mají syna nebo Jak se daří královské rodince