FALTÝNOVÁ PŘEDVEDLA DCERU A NAŠLA BULDOČKA

Modelka Petra Faltýnová se poprvé objevila na přehlídkovém mole se svojí dcerou Adriankou. Roztomilá holčička jako by své mamince z oka vypadla a bylo znát i na chůzi na přehlídce, že geny se nezapřou. Čtyřletá modelka dostala boty na malých podpatcích a chodila na nich, jako by je nosila od narození. „Doma jsme to trošku zkoušely, Adrianka říká, že z ní bude také modelka. Určitě jsem jí k přehlídce italského módního domu Met nemusela přemlouvat. Strašně se na to těšila,“ prozradila Super.cz Faltýnová, která měla celý večer skvělou náladu. Především proto, že se našlo její štěně buldočka Oskara, který zmizel den předtím. „Našel se překvapivě ve chvíli, kdy jsme vyhlásili odměnu 30 tisíc za nalezení. Ale jsme šťastní, že ho máme zpět,“ dodala Faltýnová.

JESSICA SIMPSON PŘEDVEDLA ROZTOMILOU RODINKU

Půvabná Jessica Simpson vyvedla rodinku na svou vlastní módní přehlídku. Americká zpěvačka a herečka Jessica Simpson je rovněž zdatnou módní návrhářkou. Na svoji poslední módní show v Los Angeles s sebou vzala nejen svého manžela Erica Johnsona, za kterého se v červenci provdala, ale i jejich dvě rozkošné děti, syna Ace a dceru Maxwell. Celá rodinka spolu i nadšeně zapózovala na mole. Jessica se občas pochlubí fotkami dětí i na svém facebooku, jelikož je nadšenou matkou a žádná taková zkrátka neodolá, aby přátelům (včetně těch na sociální síti) s pýchou neukázala své potomstvo. Aby brala děti na společenské akce ale obvyklé není.

SAGVAN TOFI VŮBEC POPRVÉ UKÁZAL DCERU

Nevídaná věc. Herec Sagvan Tofi poprvé ukázal svou dceru Satine. Doprovodila je i holčiččina maminka. „Kamarád do deště“ Sagvan Tofi se objevil se sympaticky vyhlížející přítelkyní Alenou a jejich dcerou Satine, která už brzy oslaví páté narozeniny, na premiéře muzikálu Sněhovná královna v pražském Divadle Hybernia. Těžko říct, co jej vedlo k tomu, že předvedl dlouho schovávanou rodinku fotografům. Možná za tímto odhalením stojí pouze fakt, že holky chtěly jít do divadla a Sagvanovi se nechtělo utrácet za vstupenky, proto jakožto celebrita přijal pozvání na slavnostní premiéru. No to je dost, že jsi je taky vyved, Sagi. Každopádně ale vypadali jako rodinka ze žurnálu. Radost pohledět.

DVOJITÝ SMYSL ŽIVOTA MARIAH CAREY

Mariah Carey prý byla v mládí přesvědčená, že nikdy nebude mít děti. Narození dvojčat ale nakonec jejímu životu dalo ten pravý smysl. „Nikdy jsem si nemyslela, že budu mít děti. Pamatuji si, že když jsem byla malé děvčátko, tvrdila jsem to s velkou jistotou. A byla jsem takto přesvědčená poměrně dlouhou dobu. Najednou jsem si ale uvědomila, že věci se mění a moje dvojčátka mi dala smysl života,“ zavzpomínala zpěvačka v rozhovoru pro kanadskou televizní stanici. Otcem tříletých dvojčat je Nick Cannon, za něhož se zpěvačka provdala v roce 2008. Jde tedy v dnešní době o poměrně řídký jev, kdy nejdříve proběhla svatba a až potom přišly děti.