Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horký kafe: Hvězdy vypustily své děti

Často sice celebrity ctí soukromí svých dětí a nenechávají je fotit, ale někdy se chtějí svými krásnými potomky pochlubit. Mrkněte se na slavné potomky i vy.

FALTÝNOVÁ PŘEDVEDLA DCERU A NAŠLA BULDOČKA

Modelka Petra Faltýnová se poprvé objevila na přehlídkovém mole se svojí dcerou Adriankou. Roztomilá holčička jako by své mamince z oka vypadla a bylo znát i na chůzi na přehlídce, že geny se nezapřou. Čtyřletá modelka dostala boty na malých podpatcích a chodila na nich, jako by je nosila od narození. „Doma jsme to trošku zkoušely, Adrianka říká, že z ní bude také modelka. Určitě jsem jí k přehlídce italského módního domu Met nemusela přemlouvat. Strašně se na to těšila,“ prozradila Super.cz Faltýnová, která měla celý večer skvělou náladu. Především proto, že se našlo její štěně buldočka Oskara, který zmizel den předtím. „Našel se překvapivě ve chvíli, kdy jsme vyhlásili odměnu 30 tisíc za nalezení. Ale jsme šťastní, že ho máme zpět,“ dodala Faltýnová.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Horký kafe: Sladký život celebrit

Horký kafe: Sladký život celebrit

Podívali jsme se, co dělají slavné hollywoodské dámy. Zjistili jsme, jak vychovávají děti, jak se udržují mladé a jaké mají nešvary. A musíme se o to…

Akční letáky