Konec velké lásky

Karlovarský festival si nenechá ujít velká spousta českých celebrit. Lázeňské město si užívá herec Jiří Macháček, Jiří Dvořák, Dan Bárta, Michal Dvořák nebo Jitka Kocurová. A představte si, že nikdo z nich nekonzumoval oplatky a nepopíjel léčivý pramen. O největší zpestření se postaral hvězdný pár moderátor Leoš Mareš a modelka Petra Faltýnová. Téměř on-line sledovala celá republika jejich dramatický noční rozchod. Na začátku festivalu vypadali jako nerozlučný pár. Petra se ve společnosti ukázala hned v několika drahých šatech, které jí Mareš na filmový týden pořídil. Ty nejdražší značky Lanvin stály prý 140 000 Kč. V neděli si užili několik večírků ve Varech jako super pár, ale v pondělí nad ránem se v jednom z tamějších barů rozešli. Zdalipak stihnou stejně teatrálně ohlásit návrat ještě před koncem festivalu?

(Ne)krásná Verešová

Festival v Karlových Varech je ve své podstatě nejenom filmovou, ale také velkou módní show. Ostře sledovaná modelka a vlastně i moderátorka Andrea Verešová vytahuje ve Varech jednu róbu za druhou. Na zahajovací večírek dorazila sice v lehce nevkusném modelu, který jí navíc neseděl, ale reparát na party UniCredit bank už zvládla téměř na jedničku. Chybička se totiž přeci vloudila, protože šaty byly o malinko delší, než měly být, a Andrea si jejich spodní lem vykoupala v louži. Za což samozřejmě nemohla. Ačkoli možná, že kdyby shlédla z hvězdných výšin k zemi, tak by louži obešla. Kladně ovšem hodnotíme obzvláště odhalená záda a dokonalé doplňky.

Dagmar Havlová by si měla došlápnout na stylistu

Bývalá první dáma a oblíbená česká herečka Dagmar Havlová se na festivalu v Karlových Varech objevila po několika letech. Moc velkou parádu ale nenadělala. Stylista, který paní Dagmar doporučil obléknout si na červený koberec róbu návrhářky Jany Berg, by zasloužil, aby byl poslán do vyhnanství. Dáša Havlová totiž sice upoutala pozornost všech přítomných a její festivalový outfit se objevil snad ve všech médiích, ale rozhodně nezaujala v pozitivním slova smyslu. Šaty totiž nejenom, že vypadaly velmi podivně i samy o sobě, ale Dáše ještě přidávaly kila a deformovaly křivky. Tohle se zkrátka nepovedlo. Jak se zdá, bývalá první dáma uvěřila těm nesprávným lidem a k odvrácení módního faux-pas jí nepomohl ani pohled do zrcadla.

Šťastný pár Gondíková a Langmajer

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce.... a naopak... praví známé pořekadlo. Takže co teď jako bude s párkem Gondíková - Langmajer? Na festival do Karlových Varů dorazil herec Jiří Langmajer s přítelkyní Adélou Gondíkovou. Bylo to podruhé, kdy se tento herecký pár ukázal na veřejnosti ruku v ruce. Jak se ukázalo, Langmajerovi aktuálně přeje štěstí nejen v lásce, ale i ve hře. Na festivalovém dostihu Josefa Váni si totiž dobře vsadil na koníčky a odnesl si krásnou výhru padesát tisíc korun! Pane Langmajere, že vy už jste to někdy dělal?! K této události Jiří vzápětí po výměně tiketu za hotovost poznamenal, že hodlá vyhrané peníze rozházet po zemi na kolonádě. No tak rozházet na kolonádě, to možná ano, ale po zemi určitě ne.

Vašek Neckář tuží kořínek

Kdopak by odolal léčivým pramenům? Inu, možná kdekdo, kdo je ochutná, jelikož žádná laskomina to tedy není. Vašek Neckář ale vyzunknul svůj pohárek hořkosti (a to doslova) až do dna. Karlovarskou minerální vodu v sobotu okoštoval herec a zpěvák Václav Neckář, který přijel na filmový festival, aby se zúčastnil slavnostní premiéry snímku Ostře sledované vlaky Jiřího Menzela převedeného do digitální podoby. Zpěvák, který se po prodělání mozkové mrtvice vrátil opět na výsluní české hudební scény, se patrně snaží dodržovat jakýs takýs zdravý životní styl, jinak si nedovedeme představit, proč by se po letech strávených na mejdanech u vína naléval právě minerálními prameny, které příliš lahodné chuti nepobraly... Inu, tak ať to Vaškovi vydrží. To zdraví i ta disciplína.