BUDE TO HOLČIČKA!

Herec Ashton Kutcher je ze svého předchozího vztahu na holčičky v domácnosti zvyklý. Demi Moore měla přece hned tři dcery. Americký herecký pár Mila Kunis a Ashton Kutcher čeká svého prvního potomka. A údajně to má být holčička. Pro magazín US Weekly to uvedlo hned několik zdrojů. Pochopitelně nejmenovaných. Informace tak tedy pochází buď přímo z nemocnice, jejíž zaměstnanci zkrátka neudrželi jazyk za zuby, a nebo od přátel slavného páru. Ashton a Mila se seznámili při natáčení komediálního seriálu, jehož natáčení skončilo v roce 2006, ale randit spolu začali až v dubnu 2012, což před tehdejší Ashtonovou partnerkou Demi Moore neudrželi v tajnosti dlouho. Jak je ale vidět, nejednalo se o žádnou zbrklou avantýru.

MALÝ ŘEPKA UŽ TRÉNUJE

Syn modelky Vlaďky Erbové a fotbalisty Tomáše Řepky Marcus sice ještě nemá ani tři roky, ale už dostal trendy tepláky, kopačky a míč. Vypadá to, že o budoucnosti malého Řepky už je rozhodnuto. Vlaďka Erbová se na Facebooku pochlubila fotkou z fotbalu, kde Marcus hrdě kope do míče. „Markus už dal svou první branku. A sám si zatleskal,“ pochlubila se hned modelka, která si zároveň povzdychla nad tím, jak sama vypadá zničeně. „Kdy už nebudu z těch dětí zmuchlaná? Stojí mě tolik energie,“ posteskla si Erbová, která vychovává ještě dceru Viktorku, kterou má z předchozícho manželství s hokejistou Zdeňkem Bahenským. „No jo, jsem prostě maminka na plný úvazek,“ říká smířeně.

ŽILKOVÁ ZMĚNILA GARDE

Herečka Veronika Žilková nedá bez pánského doprovodu ani ránu. Naštěstí má vždy z čeho vybírat přímo v rodině. Herečka Veronika Žilková vyrazila s Cyrilem a Vincentem na promítání nového dvoudílného filmu režiséra Jiřího Svobody s názvem Poslední cyklista, které se konalo v pražském kině Atlas. Na podobných akcích jsme Veroniku dříve vídávali většinou s manželem Martinem Stropnickým. Ten je ale od té doby, co se stal ministrem, v časovém presu, a tak musí jako doprovod zaskakovat právě synové. Film vypráví příběh dívky, kterou v roce 1933 adoptovali bezdětní židovští manželé Orensteinovi. Ve filmu hrají Markéta Hrubešová, Marta Vančurová, Ági Gubíková, Petr Štěpán, Sabina Rojková a jedna role patří také Vincentovi.

DREW BARRYMORE MÁ DRUHOU DCERU

Věk žen, které se stávají matkami, je v posledních letech čím dál vyšší. Dočkáme se brzy i padesátiletých rodiček? Přesně tak. Co se zdálo být ještě před pár lety absurdní, je dnes běžnou realitou. Ženy si nezřídka pořizují dítě kolem čtyřicítky, často je to i potomek první a další ještě následují. Tento trend se projevuje hlavně u celebrit. Devětatřicetiletá herečka Drew Barrymore už doma jedno dítko má, ale právě se stala maminkou podruhé. V úterý porodila holčičku, která dostala jméno Frankie. S manželem Willem Kopelmanem už má dceru Olive, která se narodila v září 2012, kdy bylo Drew téměř osmatřicet, což pro prvorodičku také není úplně ideální věk.