Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Život plný zvratů: Moderátor Honza Musil se musel s osudem poprat mnohokrát

Jan Musil.
Jan Musil.
Zdroj: Profimedia
Jan Musil.

Oblíbený sympaťák, který před nedávnem opustil po letech televizi Barrandov, kde dlouhá léta uváděl pořad Nebezpečné vztahy, si před časem koupil se svým partnerem Jakubem domeček za Prahou a hodlá se věnovat především rodině. Není se čemu divit, rozhodně si po všem, čím si v životě prošel, zaslouží klid a pohodu.

Honza Musil zářil na televizních obrazovkách už v devadesátých letech, kde uváděl legendární pořady jako Sauna nebo Áčko. Už tenkrát se moderátor stal velmi oblíbeným a divačky na něm mohly oči nechat. Jaké pak bylo překvapení, když se po letech Musil rozvedl s manželkou Ivetou, kterou si bral jako velmi mladý a má s ní dvě dcery a sdělil národu, že jeho srdce patří mužům. Patřil mezi první homosexuály, kteří šli s kůží na trh.

Musilovi to rozhodně na popularitě neubralo a s exmanželkou Ivetou zůstali nejlepšími přáteli. Dodnes mají takový vztah, který jim kdejaké manželství může závidět. Samozřejmě pro ni nebylo lehké, když jí Honza o své orientaci řekl, nakonec se s tím ale srovnala a dnes každý z nich žije spokojený život s jiným partnerem.

„Určitě to nepřešla jen – je bezvadný, že jsi na chlapy a jedeme dál. Samozřejmě slzy byly na obou stranách. Měli jsme život naplánovaný určitým způsobem a najednou jsme pochopili, že to nebude fungovat. Přesto jsme o sebe nechtěli přijít, a podle toho jsme se taky chovali,“ svěřil se pro Aha!

Rakovina lymfatických uzlin

Byla to jedna z nejtěžších chvil jeho života. I když horší bylo, když se dozvěděl, že trpí rakovinu lymfatických uzlin. Naštěstí si s touto zákeřnou nemocí poradil a už dlouhá léta je zdravý. 

Trvalo roky, než si Jan našel životního partnera. Nakonec se jím stal mladík, který se mu pomáhal starat o pejsky, když byl moderátor pracovně vytížený. Slovo dalo slovo a chlapci se do sebe zamilovali, začali spolu žít a vše nakonec potvrdili registrovaným partnerstvím. 

Od té doby spolu spokojeně bydlí a starají se o pejsky. Před nedávnem koupili domeček, který opravují a starají se o zahradu. Šlo o jejich sen, tudíž jsou šťastní, že ho mohli realizovat. Stačilo totiž málo a nemuselo se uskutečnit nic.

Ošklivá nehoda před Vánoci

Před několika lety měl Honza ošklivou nehodu, kdy spadl ze štaflí, když šel sundavat z půdy vánoční výzdobu. Ležel v nemocnici s poškozenou páteří a vypadalo to, že možná nebude ani chodit. Musil je ale bojovník, což už ukázal ve svém životě nekolikrát, a tak se nedal a za pár měsíců si opět na nohy stoupl.

Teď už si nic nedokazuje, žije spokojený život s partnerem a zvířaty ve svém novém domě, kde rád hostí nejen své přátele, ale také exmanželku či dvě dcery s jejich rodinami. Užívá si být dědečkem a vždy se směje, že Jakub je ve svém věku vlastně dědečkem také.

"Dnes nám bylo s vnoučaty moc hezky. Jen ta nejmenší začala mít hlad. Užili jsme si i spoustu legrace. Kuba si dědečkovství také užívá a děti jej milují!" napsal si na Instagram.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky