Kvůli nezaplaceným fakturám původně moderátor plánoval na Barrandově zcela skončit. Vzhledem k tomu, že Soukup polovinu firmy z důvodu finančních potíží prodal a do hry vstoupilo nové vedení, které vidí v televizní stanici potenciál, se ale situace na bojišti zcela změnila.

“Mohu vám potvrdit, že v pondělí nakonec budu natáčet premiérové díly divácky oblíbených Nebezpečných vztahů. V posledních dnech došlo k rychlému vývoji situace a nakonec se vše urovnalo,” prozradil pro server Extra.cz v otevřeném rozhovoru.

Zároveň sdělil, že pokud budou závazky zaplaceny a nadále se podobné problémy vyskytovat nebudou, bude více než rád v natáčení pro svou domovskou televizní stanici pokračovat. “Podívejte, já jsem televizák tělem a duší už třicet let, pracoval jsem pro řadu televizí a neznám krásnější seberealizaci. Baví mě natáčení, kreativita, moje práce má obrovský smysl. Rád bych se i na TV Barrandov vrátil do prostředí plného profesionality. Chci řešit jen samotnou práci a ne se doprošovat neustále někoho o to, aby splnil své závazky a sliby,” vysvětlil Honza Musil.

Soukupův čas na obrazovce se krátí

Změny ve vedení televize Barrandov mohou televizní stanici, jejíž sláva i kvalita v poslední době spíše stagnovala, pomoci situaci zlepšit. Jaromír Soukup již nadále není jediným vykonavatelem moci a vláda jednoho muže definitivně skončí. Naopak bude mít k ruce schopný tým, který má zkušenosti se zachraňováním krachujících podniků. Veškerá rozhodnutí tak bude nyní dělat po boku Jana Čermáka ze společnosti Servis-24.

Některé zdroje dokonce uvádí, že dojde v brzké době ke změně poměrů na Barrandově. Jaromír Soukup podle nich na nekonečné množství vlastních pořadů bude moci zapomenout a je tak možné, že se čas, po který ho diváci vídají na obrazovce, dramaticky zkrátí.

Související články