Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak to tedy bylo? Jaromír Soukup okomentoval odchod Musila z TV Barrandov

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Zdroj: profimedia
Jaromír Soukup

Moderátor Honza Musil 1. října na sociální síti zarazil své fanoušky smutnou zprávou. Oznámil jim totiž, že se loučí s TV Barrandov, která zrušila všechny jeho pořady. Náhlý odchod vzbouzel spousty otázek, k odchodu Musila z televize se nyní konečně vyjádřil i její ředitel Jaromír Soukup. 

Pět let působil na TV Barrandov a stal se tváří mnoha pořadů z portfolia televize. Tím vůbec nejznámějším byly Nebezpečné vztahy, které pravidelně k obrazovce lákaly množství diváků a patřily k vůbec nesledovanějším pořadům TV Barrandov. O to méně pochopitelná byla náhlá zpráva o odchodu moderátora Honzy Musila. „Pro mě začíná nová etapa a to, co se šeptá od června v médiích, se stalo skutečností. Moje pořady jsou vedením TV Barrandov zrušeny,” napsal na sociální síti moderátor a ihned tak dal zelenou všemožným spekulacím. Pravý důvod svého odchodu totiž pravděpodobně ani neznal. Podle eXtra.cz jej nikdo oficiálně nevyhodil a moderátor se rozhodl ukončit spolupráci sám poté, co se ani nikdo neobtěžoval s ním komunikovat. 

Nemluvil s ním ani ředitel Jaromír Soukup

Honza Musil zároveň přiznal, že by si po pěti letech spolupráce představoval konec trochu jinak. Věci ovšem bere tak, jak jsou, a nikomu nemá nic za zlé. Dokonce ani řediteli televize Jaromíru Soukupovi. „Nemluvil jsem s ním o tom. Snažil jsem se s ním zkontaktovat a bylo mi přislíbeno, že si promluvíme, ale nestalo se tak. Jestli ale někdo očekává, že o něm teď budu mluvit špatně, tak to v žádném případě. Příležitosti, kterou mi dal, si nepřestanu vážit,” uvedl s pokorou Musil, jehož odchod z TV Barrandov byl podle všeho opravdu nesmírně zvláštní. 

Podle jistého zdroje z televize se o konci Musila hovořilo již před několika měsíci. Vedení jej však mělo ujišťovat o tom, že se žádná změna nechystá. „Jenže když mu pak zbourali kulisy, které tam léta stály, postavili tam jiné k pořadu ředitele televize, musel pochopit, že to nebyly jen drby,” uvedl člověk z TV Barrandov, který si nepřál být jmenován. 

Vyjádření Jaromíra Soukupa

Po několika dnech se k náhlému odchodu Honzy Musila vyjádřil i ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup. „Každý pořad jednoho dne končí. A v nejlepším je nejlepší přestat. Natočili jsme přes dva a půl tisíce dílů Nebezpečných vztahů a nepochybně je budeme vysílat dále. Nové díy už ae natáčet nebudeme. Barrandov bude mít nové odpolední vysílací schéma a pořad Nebezpečná vztahy končí se ctí a dobrými výsledky,” napsal v SMS zprávě Jaromír Soukup redakci eXtra.cz

Na dotaz, zda Musilovi skutečně nikdo předem neoznámil, co se chystá, neodpověděl…

Honza Musil skončil na TV Barrandov:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU