Třicetiletá blondýnka má ještě dvojče. Bratr Adam pracuje v Belgii a bedlivě si hlídá své soukromí. V minulosti vystupoval společně se svou sestrou a maminkou v pořadu České televize Futuroskop.

Úspěšná dcera

Karolína se věnuje práci kreativní poradkyně a fotografky. Mnohé překvapuje, že má jiné příjmení než slavná maminka. Vysvětlení je jednoduché.

„Když jsme přišli na svět, rodiče ještě nebyli manželé a my dostali příjmení po mámě. Vzali se až v Americe v roce 2009 na popud Miloše Formana, a pak už jsme nic neměnili,“ prozradila pro Aha! Karolína.

Na svém kontě má hned několik studijních a profesních úspěchů. Vystudovala na anglické vysoké škole Norwich University of the Arts obor Komerční fotografie. Následně získala magisterský titul na University of the Arts London v oboru Módní fotografie. Fotila například i prestižní londýnský Fashion Week.

Sympatická fotografka je přítelkyní modela Matěje Paprčiaka. Ten se dostal do povědomí veřejnosti hlavně díky účasti v reality show Survivor. Zamilovaný pár si společně zahrál v klipu Mandrage Vidím to růžově.

Rodinná pohoda

Svou milovanou a úspěšnou dceru chválí Holubová často na sociálních sítích. „Je to zázrak. Přinesla do mého života spolu se svým bratrem Adamem smysl. Postupně se však stala mojí přítelkyní, největší ochránkyní, spolupracovnicí, kolegyní. Nemohu zde vypisovat vše, co k ní cítím. Nevím, zda to dokážu říct, neboť slova nejsou dostatečně silná,“ vyznala se na svém Instagramu herečka.

Pohodový vztah jim nepokazilo ani společné podnikání. Eva a Karolína založily vlastní rodinnou firmu.

„Holubice Agency je kreativní agentura, kterou v roce 2020 založila matka a dcera Eva a Karolína Holubovy. Jedná se o agenturu s širokou škálou aktivit. Zabýváme se zprostředkováním uměleckých talentů pro jednotlivé klienty, produkcí a exekucí audiovizuálních materiálů. Holubice Agency je agentura zaměřena na oblast divadla, filmu a módy a čerpá z dlouholetých zkušeností svých členů,“ píší na webu své agentury matka s dcerou.

Do rodinného podnikání zapojily i partnera půvabné fotografky. Matěj společně se svou potencionální tchyní a přítelkyní natáčí podcasty a vystupuje v jejich zábavné show Psychohrátky.

Zeť hrdina

Není se čemu divit, že do agentury zapojily i Matěje. Se svým skoro zeťákem má Eva Holubová velmi emotivní vzpomínku.

„Zachránil mi život, když mě vytáhl z rozbouřeného moře. Zaslouží si mé velké poděkování a vděk,“ pochlubila se tehdy herečka na svých sociálních sítích. Nešťastná nehoda se stala v roce 2017 na Sicílii, kde má herečka nemovitost. „Zřejmě mě vyrval i z náručí smrti,“ dodala.

Holubová zarytě podporovala Paprčiaka v populární reality show. Jeho vypadnutí ze Survivoru nemohla rozdýchat. "Dobře, vypadnul. Ale vždyť tam skoro nebyl. První soutěže zřejmě prodělal v covidu, říkám si, když zůstal v karanténě, pak se vrátí na ostrov do kmene, který prohrál imunitu, o kterou on ani nebojoval, zastává se veřejně holky, která mu ani za to nepoděkuje, kmenová rada se shodne, že ji tam nechce, a za ní hned druhou, ale paní, která je “za trest” přeřazena z druhého kmene, nominuje do duelu Matěje, jehož ani nezná, protože holky z Mao na ni byly hodný, jenom tak jí to jméno napadlo, s nikým se o tom nebavila, akorát před tím kapitán Zástěra jí ho doporučil," napsala po jeho konci v soutěži na svůj Instagram.

Související články