Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Největší skrblíci Hollywoodu: Na čem jsou schopni šetřit slavní a bohatí

Julia Roberts, Paul McCartney, Meryl Streep, cover foto
Julia Roberts, Paul McCartney, Meryl Streep, cover foto
Zdroj: Profimedia.cz
Julia Roberts, Paul McCartney, Meryl Streep, cover foto

I mezi celebritami se objevují jedinci, co se snaží uspořit, kde se dá. Přitom to vůbec nemají zapotřebí!

LeBron James

Superstar NBA může být s majetkem v hodnotě 480 milionů dolarů relativně v klidu, co se týče výdajů. Ale není! Jak se ukázalo, hvězdný basketbalista šetří, kde může. Zejména pokud jde o jeho mobilní telefon. "Vůbec nepoužívám datový roaming, vyjde to draho," svěřil se.

Dwayne Johnson

Dwayne sice nikdy nešetří, pokud jde o činky a posilovnu, ale když si vyrazí s přáteli, má rád, když se účet nevymyká kontrole. Špatnou reklamu si udělal, když si ve 4 hodiny ráno s kamarády vyrazil do restaurace na steak - a pak nechal 10 dolarů dýška na 800 dolarů velký účet! "Pro mě není skála,“ zlobil se číšník. "Jen oblázek." 

Meryl Streep

Jedna z nejlepších hereček Hollywoodu nejenže ráda peníze ušetří, ještě raději je vydělává. Když hvězda muzikálu Mamma Mia! požádala návrháře Karla Lagerfelda, aby ji udělal šaty na Oscary v roce 2017, hodně se divila, když jí odmítl zaplatit za to, že je bude nosit...

Jeremy Piven

Herec na sebe upoutal pozornost v Aspenu ,kde pozval 12 přátel na večeři, nezaplatil a manžerovi podniku po cestě ven jen řekl: "Díky za nic!" Číšníkovi místo spropitného dal DVD se seriálem Vincentův svět, kde hrál jednu z hlavních rolí. 

Mark Zuckerberg

Generální ředitel Facebooku je pátým nejbohatším člověkem na planetě, ale když slavil příchod Nového roku v hotelu Ritz-Carlton na Maui, podle informací z hotelu se zuřivě hádal o svůj účet na kartáček a scénu ztropil i kvůli poplatku za pití!

Paul McCartney

Slavný člen Beatles utrácí s rozumem. Proto si už nejspíš všichni jeho přátelé rozmyslí, než od něj přijmou pozvání na oslavu. Když totiž slavila jeho bývalka Heather Mills, Paul všem přítomným nechal naúčtovat pití.

Kristen Bell

Jestli existuje mezi herečkami nějaká, která by se dala brát jako vzor šetrnosti, je to komediální hvězda Kristen Bell. Ta se jednou na červeném koberci předvedla v šatech za necelých 1 tisíc korun, což asi není překvapení pro nikoho, kdo o téhle kráce ví, že její pohodová svatba s hercem Daxem Shepardem vyšla na necelé 3 tisíce korun!

Julia Roberts

Hvězda Pretty Woman na sebe umí upozornit mnoha způsoby. Když se zrovna nejedná o to, že si přestala holit podaží, nebo zase nevyhodila manžela z domu, obvykle přijde na přetřes její šetření. Jednou se pokusila vyjednat slevu na bleší trhu. Cenu chtěla snížit na téměř třetinu té původní. Prodejce ale neslevil.

Tiger Woods

Hvězdný golfista patřil dlouhá léta mezi nejlépe placené sportovce světa. Tedy do rozvodu, který přišel poté, co se veřejnost dozvěděla o desítkách milenek, které si sportovec v manžesltví pořidil. Aby toho nebylo málo, na ženách zřejmě dost šetřil, protože mnoho milenek nechával platit spropitné v restauraci.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky