Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hollywood na nože aneb slavní, kteří si nemohou přijít na jméno

Kristen Stewart a Rupert Sanders, se kterým podvedla Roberta Pattisona
Kristen Stewart a Rupert Sanders, se kterým podvedla Roberta Pattisona
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (24)

Přátelství se musí opečovávat, často bohužel ztroskotá na malichernostech. Mezi celebritami vede dotčené ego a domněnka o napodobování hudby.

Kim Cattrall a Sarah Jessica Parker

Na plátně vypadaly jako nejlepší kamarádky, ale mimo kameru vztahy rychle ochladly. Je parádní, jak věrohodně dokázaly vzájemné sympatie hrát. Ale Sarah byla hlavní hrdinkou seriálu Sex ve městě a částečně ho produkovala, sama se tak korunovala do čela týmu, chtěla největší zásluhy a podíl slávy a nejvyšší honoráře.

Škoda, že Sarah žije svou pohádku plnou peněz a pozlátka i ve skutečném životě. A tak když Kim přišla o bratra, její domnělá přítelkyně jí vyjádřila na sociálních sítích upřímnou soustrast. Místo díků a pochopení ale přišla studená sprcha, která pokusy o smír pohřbila nadobro.

Paris Hilton a Kim Kardashian

Slavný klan měl vždycky velké ambice dostat se mezi hollywoodskou smetánku, a tak si pečlivě vybírali své přátele. Kim Kardashian se často objevovala po boku dědičky hotelového impéria Paris Hilton. Přátelství až za hrob skončilo v momentě, kdy Kim přestala role věřné pobočnice stačit, vzala kariéru do svých rukou a zveřejnila své erotické video, které ji vystřelilo mezi hvězdy. Je to poměrně kontroverzní metoda, ale zafungovala.

V ten moment se Paris od své kamarádky vzdálila a přerušila většinu vazeb s ní. Čas od času se ale našel někdo, kdo na zmařené přátelství upozornil. Třeba v roce 2011 se rozhovor pro ABC nenápadně stočil ke Kim a Paris ostrouhala.

Kristen Stewart a Katy Perry

Herec Robert Pattison je společným jmenovatelem Kristen Stewart a Katy Perry. Slavná zpěvačka ho ulovila dřív, ale herečka z upírské ságy mu zlomila srdce. V době, kdy se jejich vztah chýlil ke konci a pohybovali se na tenkém ledě, probíral své strasti Robert právě s Katy. To bylo pro Kristen silné kafe. Nejdřív spálila všechny mosty přátelství a pak si našla rychlou  náhradu a začala randit s režisérem Rupertem Sandersem. Dnes už je o několik vztahů a jedno pohlaví dál.

Katy Perry nenechává věci bez odezvy, a tak pustila do éteru prohlášení, kde upozornila na to, že s Robertem ji pojí jen přátelství, ale nemůže za to, že má Kristen tak nízké sebevědomí, že jí vadí její prsa a hezká tvář.

Úhlavní nepřátelé

Servítky a dobré vztahy jsou v Hollywoodu jen na oko, spory přilákají bulvár, ale nevydělávají. I tak je ale spousta těch, kteří si na přátelství nepotrpí - Madonna a Elton John nebo Lady Gaga, Solange a Jay-Z, Taylor Swift a Lorde, Nicki Minaj, Katy Perry, Karlie Kloss nebo Kanye West a jeho žena Kim Kardashian nebo prezidentský kandidát Dwayne Johnson a Vin Diesel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU