Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Přátelství Hilla a Spencera: Serióznímu Budovi divoký Terence ničil manželství

Bud Spencer a Terence Hill
Bud Spencer a Terence Hill
Zdroj: Profimedia
Bud Spencer a Terence Hill

Terence Hill (80) a Bud Spencer (†86) byli na filmovém plátně skvěle sehraní. Ani ve skutečnosti bez sebe nedali ani ránu a manželky trpěly.

Kumpáni

Poprvé se herci setkali při natáčení filmu Hannibal. Oba v něm hráli, před kamerou se kvůli odděleným scénám nepotkali. Spolu natočili osmnáct filmů, ale prvním snímkem, kde se objevili bok po boku, byl Bůh odpouští, já ne! Po prvním filmu bylo jasné, že to nebyla jejich poslední spolupráce a "spagetti westerny" měly nové ikony.

Poslední klapkou pro ně společný čas neskončil a často pokračovali nad skleničkou whisky. Terence Hill sváděl svého kolegu k pití a Spencerovu manželku dokázal zavalit stovkami argumentů, proč je kamarád lepší než čas strávený se ženou.

Těsně

Před kamerou působilo spojení Hilla a Spencera jako třaskavý koktejl a jejich povahy nemohly být rozdílnější, ve skutečnosti si sedli a rozuměli si. Bohužel se italský hromotluk nechal snadno přemluvit k bláznivým akcím a nebránil se ani popíjení dlouho do noci. Došlo to tak daleko, že jeho manželství viselo na vlásku. Maria mnohokrát naléhala na Hilla, aby nechal jejího muže na pokoji, ale marně. Klid přišel až ve chvíli, kdy sám Hill prozřel a zvolnil tempo.

Sbohem

Bud Spencer zemřel přirozenou smrtí 27. června 2016 ve věku 86 let. Zvláštní moment nastal během posledního rozloučení s ním. Řím byl pod náporem fanoušků zcela ochromený a Terence Hill se do krematoria vkradl bočním vchodem. Přišel v rakvi a usmál se. Zřejmě si vzpomněl na chvíle se svým nejlepším přítelem. Později ale přiznal, že je odchodem svého nejlepšího přítele zdrcený.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky