Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak šel čas s Lucií Zedníčkovou (50): Začínala chůzí po laně, teď je modelkou

Lucie Zedníčková
Lucie Zedníčková
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (18)

Lucie Zedníčková je především divadelní herečkou a příležitostnou moderátorkou. Je krásná, veselá a nespoutaná. Energii a úsměv jí nesebrala ani padesátka, která se jí nedávno pověsila na krk.

Lucie oslavila jubileum na mole. Má za sebou jeden rozvod, dvě krásné děti a spoustu zajímavých hereckých rolí.

Mezi herci

Narodila se do umělecké rodiny, k divadlu tak měla vždycky blízko a už od svých pěti let účinkovala v pořadech Československé televize pod křídly Štěpánky Haničincové. První velkou filmovou rolí byl film Lásky mezi kapkami deště, později se objevila v úspěšné pohádce Třetí princ v roli cikánky a v Saturninovi. Po gymnáziu bylo studium DAMU jasnou volbou, působila v Činoherním klubu a Realistickém divadle a menší scény objížděla s nekonvenční skupinou Háta.

Životem s úsměvem

Často je spojována s hercem a moderátorem Pavlem Zedníčkem. Není ale jejím pravým otcem, jen otčímem od jejich 8 let. V osobním životě zažila Lucie několik kotrmelců, jedním z nich byl rozvod s Vítem Pokorným, se kterým má dvě už téměř dospělé děti, Mikuláše a Amálku. Dnes už je ale zase šťastná po boku Jaroslava Matějky, se kterým účinkuje v divadle v Brně.

S Libuší Šafránkovou a Pavlem Trávníčkem si zahrála v pohádce Třetí princ.

Ne všechno je ale bez mráčku. Vztahy s Pavlem Zedníčkem, který Lucii jako malou vyženil, jsou na bodu mrazu. Může za to rozvod s Taťánou Staudacherovou, maminkou Lucie. Ta novému vztahu s Hanou Kousalovou nepřeje a jejich svatba na Floridě v roce 2017 vzkříšení vztahů moc nepomohla.

Nebojí se výzev

Padesátku oslavila módní přehlídkou, kdy si ji návrhářka Gábina Páralová vybrala jako hlavní hvězdu večera. Lucie nezklamala a po boku o generaci mladších kolegyň se cítila jako ryba ve vodě. Mimo nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě se letos objeví i v osmidílném česko-polsko-ukrajinském projektu Princip slasti.

V galerii si prohlédněte Lucii v proměnách času.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky