Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Herečka Dana Batulková: Strach je daň za krásu lásky

Herečka Dana Batulková: Strach je daň za krásu lásky
Herečka Dana Batulková: Strach je daň za krásu lásky
Zdroj: Týdeník Vlasta

Vypadá na éterickou bytost, ale ve skutečnosti herečka Dana Batulková (54) dokázala překonat všechno, co před ni život „nastražil“. Včetně rozvodu s milovaným mužem. Teď v otevřeném rozhovoru pro týdeník Vlasta připouští, že našla novou lásku.

Diskutujte: Jak se vám líbí herečka Dana Batulková a co si myslíte o jejích životních postojích?

„Vnímám svůj život tak, že ho mám plný zvláštních cest. Někdy je samá serpentina. Někomu plyne život hezky, jasně, uspořádaně… Já mívám taková období, že se mi prostě dějí zvlášní věci v dobrém i zlém,“ definovala půvabná drobná plavovláska svůj život nedávno. Na začátku letošního podzimu v aktuálním rozhovoru dodává:

  • „Jsem spokojená a často i šťastná. Můžu to klidně říct, není to rouhání. Jsem sebevědomější a míň se podceňuji.“

Herečka Dana Batulková by se dala používat za vzor pro všechny ženy, které se bojí stárnutí a domnívají se, že ve čtyřiceti nebo padesáti „život končí“. S postupujícím věkem a po boku o třináct let mladšího partnera doslova rozkvetla a tvrdí, že dnešní padesátnice mají oproti dřívějším časům výhodu. „Zaplaťpámbu, že se ženský svět u nás mění. I v mojí věkové kategorii. Jsme odvážnější, sebevědomější, schopnější, leccos si troufneme. Samozřejmě se člověk musí hlídat, aby nebyl trapný. Hlídat, aby to bylo důstojné. Ale máme svobodu. Nemluvím jen o sobě, mluvím všeobecně. Je dobré věci zkoušet a když život něco přinese, tak se nebát. Jít do nového vztahu. Užít si něco. Začít cestovat, scházet se s kamarádkami, skočit s padákem. Co kdo má rád. Zapomenout na větu: To se pro mě nehodí. Proč by ne?“
Pokud chcete Danu Batulkovou vidět na divadelních prknech, zajděte v nové sezoně do Městských divadel pražských, kde má hned několik krásných rolí.

A pokud chcete vědět více o tom, kdy si myslela, že se zblázní, jaký je její recept na špatnou náladu i smutek a proč se domnívá, že „strach je daň, za to krásné, co nám láska dává“, kupte si nejnovější číslo týdeníku Vlasta, které je právě k dostání, nebo čtěte rozhovor na www.vlasta.cz.

3 věci, které byste měla udělat jako Dana:

  1. Z rozvodu s manželem a otcem svých dětí (herec David Prachař, pozn. aut.) by zasloužila jedničku s hvězdičkou.
  2. Zkusila něco, co ji vždycky lákalo, ale nebyla příležitost se do toho pustit. Nakonec z toho „pokusu“ bylo vítězství v soutěži StarDance aneb Když hvězdy tančí. Určitě je něco, do čeho byste se ráda pustila, ale zatím váháte.
  3. Odvážila se a vstoupila do vztahu s mužem, který ji přitahoval (režisér Ondřej Zajíc), ale vlastní hlava i okolí dávali najevo, že není tak docela „pro ni“. Nakonec ale dala na instinkty a udělala dobře.

Celý rozhovor si přečtete v novém čísle týdeníku Vlasta, další informace naleznete také na webu www.vlasta.cz

Právě vychází nová Vlasta - nejoblíbenější týdeník pro ženy

V novém čísle najdete:

  • Rozhovor: Dana Batulková
  • Cesta do hlubin záškolákovy duše
  • Intimní zpověď: manžel mě strašně nudí
  • 36 zajímavostí: domácí mazlíčci
  • Předplatné Vlasty

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky