Opatrnost nade vše. Těmito slovy by se rozhodně měla řídit šestasedmdesátiletá zpěvačka Helena Vondráčková, která se před pár dny u sebe doma ošklivě poranila a její manžel i fanoušci o ni měli obrovský strach. Zpěvačka se podle informací webu ŽivotvČesku.cz rozhodla během pátečního rána dojít do kuchyně, aby se mohla napít. Když se ale vracela po schodech nahoru, upadla. Jakmile slyšel její manžel Martin Michal ránu a následně i zvuk tříštícího se skla, rychle vyrazil své lásce na pomoc.

Zranili se oba

Při tom se ale poranil i on sám. O rozbitou sklenici se totiž ošklivě pořezal. „V nemocnici mi vyndali střepy, mám asi šest stehů. Teď chodím o berli a mohu došlapovat jen na patu, protože to zranění mám přímo pod prsty,” prozradil Martin Michal.

Helena Vondráčková si z pádu odnesla zlomené žebro. Jak se ale zdá, zranění ji naštěstí nijak neomezuje, a tak se už brzy vrátí zase na pódium. Původní koncert ale přece jen musela přesunout.

Lékaři odvedli skvělou práci

„V ÚVN mi provedli naprosto veškerá vyšetření, chovali se ke mne krásně a vynaložili veškeré úsilí, aby vyloučili jakákoliv vnitřní zranění. Ráda bych poděkovala všem, kteří se s pečlivostí a důsledností postarali, včetně záchranné služby, která mne do nemocnice odvezla. Vyjma pohmožděnin, modřin a zlomeného žebra, které mne ale naštěstí neomezuje v dýchání, což je pro zpěv to zásadní, se na konání koncertu v Kopřivnici moc těším,” uvedla zpěvačka na svém Instagramu.

Díky bohu tedy nešlo a nic vážného a Helena Vondáčková se už 22. září objeví znovu na pódiu. Rozhodně je ale na místě, aby na sebe byla opatrnější. Přece jen se v jejím věku prakticky veškerá zranění hůře hojí a je tedy na místě skutečná ostražitost.

Související články