Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vondráčková je pod dohledem lékařů: Kvůli zdraví nemohla dát sbohem Zagorové

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Helena Vondráčková

Zdravotní stav Heleny Vondráčkové budí obavy. Jak totiž informoval její PR manažer Luboš Procházka, zpěvačka je pod dohledem lékařů v pražském IKEMu kvůli problémům se srdcem. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu se nemohla zúčastnit ani pietní akce za Hanu Zagorovou. 

Na pietní události za Hanu Zagorovou se objevila celá řada hvězd, které se zpěvačkou v průběhu její kariéry vystupovaly a se kterými si byla legenda české hudby velmi blízká. Jedna důležitá osoba ovšem chyběla. Fanoušci si nemohli nevšimnout, že nedorazila další ikona, Helena Vondráčková. Trápí ji totiž zdraví.

Problémy se srdcem

Jak informoval web TN.cz s odkazem na vyjádření PR manažera Heleny Vondráčkové, Luboše Procházky, zpěvačka je v současné době pod dohledem lékařů v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny. Vondráčková se potýká s problémy se srdcem. „Udělám maximum pro to, abych byla v pořádku. Z dnešní zádušní mše jsem se proto Štefanu Margitovi ze zdravotních důvodů omluvila,” komentovala svůj zdravotní stav a neúčast na rozloučení s Hanou Zagorovou Helena Vondráčková. 

Do poslední chvíle neztrácela víru

„Budu ale na dálku s ním i s Hanou, kterou jsem měla moc ráda. A do posledních dnů před jejím nečekaným odchodem jsme byly v kontaktu. Podporovala jsem ji v boji s jejími zdravotními problémy a věřila jsem, že je překoná. S jejím odchodem se těžko smiřuji a bolí to,” uvedla ještě Vondráčková.

Podle manžela zpěvačky, Martina Michala, je pro Vondráčkovou momentálně nejdůležitější klid a měla by se vyvarovat stresu. „Ještě nás čekají dvě vystoupení a pak máme naplánovanou dovolenou, takže na ní si Helenka určitě odpočine a nabere síly,” prozradil Michal. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky