Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Helena Vondráčková se ukázala v plavkách: V 75 letech má postavu snů

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Helena Vondráčková

Helena Vondráčková oslavila nedávno 75. narozeniny, tenhle věk by ale hvězdě rozhodně nikdo netipoval. Zpěvačka si aktuálně užívá dovolenou na Slapech a na Instagramu se pochlubila fotografií v plavkách, ze které fanouškům spadla brada.

Helena Vondráčková si s manželem Martinem Michalem užívá zasloužený relax. Na rozdíl od většiny celebrit ale zpěvačka nezamířila do ciziny a vyrazila na dovolenou na jednu z nejoblíbenějších českých přehrad.

"Užíváme si s Martinem krásného počasí. Sice je vedro, ale na Slapech je stále vody dost," ozvala se Vondráčková fanouškům na Instagramu.

Hvězda tráví léto nejen se svým druhem, ale také přáteli, kteří je navštěvují na luxusním houseboatu.

Tropické léto s kamarády

"Užívám si nádherného tropického léta s kamarády. I když mám ráda moře, toto léto strávím s manželem a pejskem na "hausbótu" na Slapech. V Čechách jsou krásná místa, o kterých člověk mnohdy ani neví," napsala Helena Vondráčková a k textu přidala svůj snímek ve dvojdílných plavkách.

Fanoušci i kolegové z branže ihned zpěvačku zahrnuli lichotkami, jelikož na svůj věk vypadá opravdu neskutečně. Dara Rolins do komentářů vložila emotikon plamenu a Adéla Gondíková také přispěchala se slovy obdivu.

"Já nikomu nic nezávidím, ale teď se přiznám, že ano. Jsi neskutečná kočka," nešetřila herečka chválou.

Helena Vondráčková vypadá skvěle

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky