Helena Vondráčková svým nedávným pobytem v nemocnici vyděsila fanoušky i kolegy z branže. Zpěvačka se kvůli srdečnímu kolapsu nemohla zúčastnit pohřbu své kamarádky Hany Zagorové.

"Udělám maximum proto, abych byla v pořádku. Z dnešní zádušní mše jsem se proto Štefanu Margitovi ze zdravotních důvodů omluvila," uvedla hvězda v tiskové zprávě.

"Helenka je nyní pod stálou lékařskou kontrolou. Vystupovat může, ale musí se vyvarovat stresu a fyzické námahy. Proto se dnes také ze zádušní mše omluvila. Ještě nás čekají dvě vystoupení a pak máme naplánovanou dovolenou, takže na ní si Helenka určitě odpočine a nabere síly," uvedl manžel a manažer zpěvačky Martin Michal. Naštěstí se ale stav Vondráčkové rychle zlepšil a v těchto dnech si užívá zaslouženou dovolenou u moře.

Dovolená u Baltského moře

"Ahoj, posílám vám moc pozdravů od Ostsee, kde se úspěšně zotavuji s manželem, pejskem a přáteli. Děkuji všem za milé a povzbudivé vzkazy, které jste mi posílali. Doufám, že se co nejdříve po mém návratu budeme zase potkávat na mých koncertech," ozvala se Helena Vondráčková fanouškům na Instagramu.

Zpěvačka s manželem odcestovala načerpat energii a hned po návratu plánuje návrat na pódia.

"Nejmilejší paní Helenko, jsem moc ráda, že se cítíte lépe. Krásnou dovolenou vám přeji a odpočiňte si, ať jste zase plná síly, elánu a zdraví," přejí sledující Vondráčkové hlavně hodně zdraví.

Zpěvačka s manželem odjela na plánovanou dovolenou