Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam se poděla ezo kněžka Helena Houdová? Přednáší na univerzitě!

Helena Houdová
Helena Houdová
Zdroj: Profimedia
Helena Houdová

Bývalá miss Helena Houdová se poslední roky naplno věnuje svému poslání ezo kněžky a na svých kurzech přednáší o síle sexuální energie. Houdová míří opravdu vysoko a svá moudra nyní odjela dokonce přednášet na „univerzitu.“ O jakou akci šlo?

Helena Houdová loni vyděsila své fanoušky tvrzením, že má v břiše nádor a odmítla ho léčit běžným způsobem. 

"Prošla jsem si teď velmi bolestným zážitkem. Osm nebo devět dní jsem v kuse plakala. Nechala jsem tak ze svého těla odejít generace smutku všech žen, které přišly přede mnou. Dovolila jsem mu odejít a díky tomu se mi zmenšil i nádor," prohlásila Houdová v jednom ze svých vysílání na Instagramu, kde lidem pravidelně předává svoje životní zkušenosti.

Zatím se ale trojnásobná maminka zdá být zcela v pořádku a o svém vnímání světa, vesmíru a sexuálních energiích dokonce přednáší před dalšími nadšenci.

Síla sexuální energie

"18. 7. budu přednášet o síle naší sexuální energie, a jak konkrétně využít změněný stav mysli pro fyzické i kvantové benefity v našich životech," pozvala Helena Houdová své příznivce na přednášku.

Univerzita Mindwalley, kde se přednáška konala, ovšem není standardní vysoká škola, ve skutečnosti se jedná o místo, kde dostanou stejní "odborníci" jako bývalá miss prostor dále šířit nepodložené bludy.

Houdová ale bere své poslání smrtelně vážně a na Instagramu ji sledují podobně smýšlející lidé, kteří neváhají za její kurzy zaplatit stovky eur. Ze svého koníčku v ezoterice si tak bývalá hvězda přehlídkových mol udělala slušný byznys...

Houdová pořádá různé semináře a kurzy, kde prý předává hluboká poselství 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky