Bývalá královna krásy se za filmového producenta Omara Amanata vdala v roce 2008. Po rozpadu manželství přiznala, že jí muž byl nevěrný hned s několika dalšími ženami. Po rozvodu v roce 2013 Houdová cestovala s dětmi po světě, žili v Austrálii a nyní mají další domov na Bali. Bývalá modelka se věnuje především koučinku posvátné sexuality. Nebojí se veřejně mluvit o menstruaci a dalších tématech, která jsou často brána ve společnosti jako tabu. Široké veřejnosti nabízí řadu kurzů pro muže i ženy.

Dojemné vyznání

Houdová, která většinou sdílí na sociálních sítích posvátná poselství, změnila téma, svěřila se s velmi soukromou novinkou. "Moje děti neviděly svého tátu čtyři roky, kromě jedné návštěvy ve vězení," informovala Helena Houdová na svých sociálních sítích se slovy, že s dětmi právě absolvovala čtyřicetihodinovou cestu, která pro potomky vyvrcholila dojemným překvapením. Bývalá modelka, jak už je u ní zvykem, popsala setkání velmi duchovním způsobem. "Po čtyřech letech tvrdých životních lekcí a darů, které jsme v těchto momentech tmy našli jako rodina, po prožité bolesti a oddělení jsme znovu propojení. Nechť se jako lidstvo společně procházíme životem spolu a vedeme se domů. Z ega a falešných identit do svých srdcí. Moje úžasné děti mají svého tátu zpět."

Alternativní styl života

Modelka a podnikatel přivedli spolu na svět tři děti - syna Dariena, Daveeda a dceru Deiu. Děti ovšem nikdy nenavštěvovaly klasickou školu, cestovaly po světě společně s Houdovou, zatímco jejich otec si odpykával dlouholetý trest ve vězení. Lidé si nejprve mysleli, že Helena platí cesty po světě z financí svého exmanžela, avšak nakonec se ukázalo, že podnikatel indického původu je na mizině. Mimo dětí tak na podnikatele po návratu do reality čekaly i pořádné finanční dluhy.

Související články