Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Milenky, dluhy a vězení: Exmanžel Houdové je na svobodě, modelka ukázala video

Helena Houdová a Omar Amanat
Helena Houdová a Omar Amanat
Zdroj: Profimedia
Helena Houdová a Omar Amanat

Podnikatel indického původu Omar Amanat, který je bývalým manželem a otcem dětí slavné modelky Heleny Houdové byl propuštěn z vězení. Místo deseti let si odseděl pouhé čtyři roky. Za mřížemi byl kvůli finančním podvodům. Houdová chvíli po jeho propuštění sdílela dojemné video na sociálních sítích, kde se její děti opět setkávají se svým otcem.  

Bývalá královna krásy se za filmového producenta Omara Amanata vdala v roce 2008. Po rozpadu manželství přiznala, že jí muž byl nevěrný hned s několika dalšími ženami. Po rozvodu v roce 2013 Houdová cestovala s dětmi po světě, žili v Austrálii a nyní mají další domov na Bali. Bývalá modelka se věnuje především koučinku posvátné sexuality. Nebojí se veřejně mluvit o menstruaci a dalších tématech, která jsou často brána ve společnosti jako tabu. Široké veřejnosti nabízí řadu kurzů pro muže i ženy.

Dojemné vyznání

Houdová, která většinou sdílí na sociálních sítích posvátná poselství, změnila téma, svěřila se s velmi soukromou novinkou. "Moje děti neviděly svého tátu čtyři roky, kromě jedné návštěvy ve vězení," informovala Helena Houdová na svých sociálních sítích se slovy, že s dětmi právě absolvovala čtyřicetihodinovou cestu, která pro potomky vyvrcholila dojemným překvapením. Bývalá modelka, jak už je u ní zvykem, popsala setkání velmi duchovním způsobem. "Po čtyřech letech tvrdých životních lekcí a darů, které jsme v těchto momentech tmy našli jako rodina, po prožité bolesti a oddělení jsme znovu propojení. Nechť se jako lidstvo společně procházíme životem spolu a vedeme se domů. Z ega a falešných identit do svých srdcí. Moje úžasné děti mají svého tátu zpět."

Alternativní styl života

Modelka a podnikatel přivedli spolu na svět tři děti - syna Dariena, Daveeda a dceru Deiu. Děti ovšem nikdy nenavštěvovaly klasickou školu, cestovaly po světě společně s Houdovou, zatímco jejich otec si odpykával dlouholetý trest ve vězení. Lidé si nejprve mysleli, že Helena platí cesty po světě z financí svého exmanžela, avšak nakonec se ukázalo, že podnikatel indického původu je na mizině. Mimo dětí tak na podnikatele po návratu do reality čekaly i pořádné finanční dluhy.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky