Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je to genocida! Bývalá Miss Helena Houdová se vyjádřila k očkování

Helena Houdová
Helena Houdová
Zdroj: Profimedia
Helena Houdová

Helena Houdová žije dlouhodobě na Bali, kde působí jako sexuální koučka. Na svém Instagramu často propaguje kurzy, kde z žen udělá sexuální bohyně a z mužů alfa samce. O mezilidských vztazích mluví hojně, avšak k pandemické situaci se příliš nevyjadřuje. Nedávno ale udělala výjimku. Její názor na světovou katastrofu nikoho příliš nepřekvapil.

Helena Houdová žije jinak než většina lidí. Svět profesionální krásy vyměnila za pohodlí na Bali už před dlouhou dobou. Právě z Bali pořádá online kurzy a slibuje, že z mužů udělá nepřekonatelné milence a z žen sexuální bohyně.

O sexu a mezilidských vztazích jí nedělá problém mluvit, ale k současné pandemii toho příliš neřekla. To je přitom mnohem aktuálnější. Nedávno se však rozhodla, že nastíní, co si myslí. Vzhledem k tomu, že je vyznavačkou ezoživota, její pohled na věc veřejnost příliš nešokoval.

Houdová prozradila, co si myslí o očkování proti covidu

Na otázku, co si myslí o vakcinaci, odpověděla nepřímo, ale její názor z toho lze vydedukovat. „Co si myslím o vakcinaci, je jedno,“ řekla pro Super.cz bývalá modelka.

„Nechci, aby nás rozdělili tím, že si myslím třeba něco jiného. Myslím si, že to je genocida. Ale nebudu nikomu nic vysvětlovat, vyvracet,“ dodala.

„Já jsem zodpovědná za své zdraví, nepředávám ho do rukou žádné jiné osobě,“ naznačila, že s očkováním nesouhlasí. Soustřeďuje se především na tady a teď a neprobádaná vakcína ji nezajímá.

Vytvořila jsem si život, který chci žít, tvrdí Houdová

„Jak nám to slouží, když se necháváme manipulovat a připravovat o svobody? Když věříme, že někdo jiný je zodpovědný za naše zdraví?“ táže se svých fanoušků na Instagramu Helena.

„Vytvořila jsem si život, který chci žít. Kdybyste mi před třemi lety řekli, že budu dělat, co dělám, tak se vám vysměju. Čím víc lidí se probudí, zvolí si zvyšovat své vlastní vibrace a bude se zbavovat svých starých programů, vzorců, tím větší světlo tady bude,“ míní a dál se tématu pandemie vyhýbá.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky