Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hele vole, kde mám káru: V muslimských zemích byla vystřižena líbací scéna

Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
Zdroj: Profimedia.cz
Ashton Kutcher

Legendární bláznivá komedie o dvou nerozlučných kamarádech Jessem a Chesterovi, kteří si nemohou vzpomenout, jak probíhala párty, na které byli minulou noc. Také nemohou najít své auto, ve kterém mají dárek pro své přítelkyně, ty ale právě slaví narozeniny. Co asi celou noc dělali? Kdo po nich jde? Jak se film natáčel? Vše vám prozradíme!

Nejlepší kamarádi Jesse a Chester se probudili s pořádnou kocovinou a z minulého večera si nic nepamatují. Co se dělo a kde zaparkovali své auto? Bohužel však zjistí, že to je ten nejmenší problém, jaký mají. Někdo po nich totiž jde!

Natáčení filmu provázelo mnoho zajímavých scén, okolností a událostí, o kterých nemáte možná ani tušení. Pojďte se spolu s námi na ty nejzajímavější z nich podívat.

V muslimských zemích byla vystřižena líbací scéna dvou mužů

Podle webu csfd.cz byla například v některých muslimských zemích vystřižena scéna, kde se oba hlavní hrdinové líbají. V jejich kultuře to totiž není akceptovatelné.

Také musely být upraveny a omezeny scény, kde se kouří marihuana. Bylo jich tam tolik, že by to prý pohoršovalo mládež. Zůstaly však na DVD.

Dokonce se uvažovalo i o natočení dalšího dílu, který se měl jmenovat Seriously Dude, Where’s My Car?, ale bohužel k tomu nikdy nedošlo. Dodnes se však neví proč.

Jednou ze zajímavostí také je, že herec Timmy Williams nechtěl být s tímto filmem spojován, proto jeho jméno nesmělo být uvedeno ani v titulcích. Je tam tedy pod přezdívkou Turtle.

Hláška „Where’s my car, dude?“ je použita rovněž v legendárním filmu Big Lebowski.

V úspěch filmu zpočátku nikdo nevěřil

V úspěch filmu nejdříve nikdo moc nevěřil. Producenti chtěli, aby ho režíroval Jason Reitman. Toho se snažili přemluvit dokonce několikrát, ale marně.

Ani Ashton Kutcher v něm zpočátku nechtěl hrát. Dějová linka se mu zdála trapná a hloupá. Nakonec ho přesvědčilo několik vtipných scén, které se ve filmu objevily. Jelikož ho při čtení scénáře rozesmály, rozhodl se dát filmu šanci.

A dobře udělal, film byl totiž v podání dvojice Kutcher–Scott nezapomenutelný a reprízuje se každý rok. Diváci v Česku tak měli šanci vidět ho už několikrát. A nutno podotknout, že se nad ním baví všechny generace dodnes.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU