Heidi Janků letos oslaví 62. narozeniny, tento věk by jí ovšem hádal vskutku málokdo. Ačkoliv zpěvačka vypadá skvěle, na vztahy má od smrti svého manžela spíše smůlu.

"Ono to vždycky skončí katastrofou," svěřila se v rozhovoru pro web Extra. Umělkyně má prý jasno hlavně v tom, že by vedle sebe měla raději mladšího partnera.


"Já už bych nechtěla staršího chlapa, takže mně to tady naprosto vyhovuje," pochvalovala si Heidi na tiskové konferenci k Muži roku, kde se kochala mladými osvalenými koloušky.

"Ano, já si to určitě představit dokážu, ale myslím, že oni si to nedokážou představit," odpověděla Janků pobaveně na dotaz, zda by si zašla na rande s jedním z finalistů.

"Já si myslím, že nejsem náročná. Já jenom potřebuji, aby mě ten chlap měl rád, to přece tak náročné není," doplnila Heidi s tím, že na mužích ji jako první zaujme hlavně jejich pohled.

"Já mám na mužích nejraději oči, protože oči, to je zrcadlo do duše. Myslím si, že podle očí jde poznat i charakter," vysvětlila hvězda.

Od smrti jejího manžela Ivo Pavlíka uběhlo už sedm let a mezitím Janků pár mužů potkala, zkušenosti s randěním ovšem nebyly zrovna ideální.

Život si užívám sama a hezky

„Single život si užívám, ale samozřejmě si říkám, že mi vedle mě někdo chybí, kdo by mi dělal zázemí, ale bohužel ty zkušenosti jsou natolik příšerné, že vlastně si ten život sama užívám a je mi hezky," přiznala Heidi.

"Ono to randění je vlastně v pohodě. Samotné rande vždycky proběhlo v pohodě, to ani nemohu říci, že by tam byl nějaký nejhorší zážitek. Ale problém nastává potom, když se to překulí do něčeho, tak to končí katastrofou," dodala zpěvačka.

Přesto ale nabídky na seznámení má Janků ze všech stran. „Ano, muži mě zvou na rande. Nechci to nějak prezentovat, občas to i klapne. Zatím ale dlouhodobější vztahy nebyly zrovna ideální,“ pochlubila se zpěvačka, která žije sama ve vile v pražské Uhříněvsi se svým pejskem Edou webu Aha.

Heidi zároveň objasnila, že jí rozhodně nejde o pomocníka do domácnosti, ale rovnocenného partnera „Nehledám instalatéra nebo zahradníka, aby mi sekal trávu. Na to mám lidi. Pracuju a vydělám i dost peněz, abych si ty lidi mohla dovolit,“ nechala se slyšet pro zmíněný web.

V jedno má ale zpěvačka jasno, staršího muže už by nejspíš podruhé nechtěla.

„Měla jsem šestatřicet let manžela, který byl o třicet let starší než já. A myslím si, že to už stačilo. A spíš bych přivítala někoho mladšího, aby se zase staral on o mě,“ uzavřela Janků téma mužů.

Související články