Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Copak takhle můžu někoho sbalit? Heidi Janků vysvětlila, proč je stále sama

Heidi Janků
Heidi Janků
Zdroj: Profimedia
Heidi Janků

Od smrti manžela Heidi Janků Ivo Pavlíka uplynuly tři roky. Ztráta to pro zpěvačku byla obrovská, nyní by se ale dalšímu vztahu nebránila. Má to ovšem jeden háček…

Zpěvačka Heidi Janků a Ivo Pavlík tvořili spokojený pár dlouhých pětatřicet let a navzájem si byli osudovými partnery. Jejich vztah byl stabilní a pro ostatní dvojice byli vzorem. Vše pak ale ukončila krutá ruka osudu, o několik let starší manžel totiž zemřel. Pro Heidi šlo pochopitelně o obrovskou ztrátu. Dnes už se ale její srdce zacelilo, a zpěvačka by se téměř čtyři roky po manželově smrti nové známosti nebránila. Doba jí však nepřeje. 

V cestě stojí koronavirus

Heidi Janků je nejen krásná, ale také vtipná a umí si ze sebe udělat legraci. V nedávné době se rozhodla zodpovědět zásadní otázky týkající se jejího osobního života. Dotaz na to, zda je v jejím životě nějaký muž, totiž podle všeho dostává velmi často. „Toto je vzkaz pro všechny novináře, kteří se neustále ptají, jestli už jsem si našla přítele. Copak takhle můžu někoho sbalit?“ ptala se zpěvačka pod fotkou, na které má obličej zakrytý respirátorem. 

Spousta jejích obdivovatelů ovšem ochrannou pomůcku nevnímá nijak špatně. Pod příspěvkem se totiž ihned začaly objevovat komentáře jejích tajných ctitelů. „No, já bych vás bral klidně i ve skafandru,“ napsal pod fotografii podle webu stars24.cz jeden z nich. „Mě bys sbalila vždycky,“ přidal se další. O nápadníky tedy Heidi rozhodně nouzi nemá. Kde je tedy problém?

Vše má svůj čas

Přestože by zpěvačka ve svém životě ráda přivítala nového muže, snaží se nikam nespěchat. „Nebudu tvrdit, že bych si nepřála lásku, ale rozhodně netlačím na pilu, není to něco, co by mi strašně scházelo,“ řekla Heidi před časem podle deníku Aha! s odkazem na Expres.cz.

Problém možná také tkví v mužích obecně. Před nějakou dobou se totiž Heidi svěřila se zážitkem z jedné ne tak úplně vydařené schůzky. Podle ní je problém najít toho správného muže. „Škoda mluvit, bylo to příšerné. Nikoliv proto, že by se nechoval hezky, ale ti kvalitní muži už asi nejsou. Přijdou mi dost zženštilí, přitom já bych vedle sebe potřebovala pořádného muže, urostlého, ke kterému bych vzhlížela,“ posteskla si Heidi, která toho pravého jistě brzy potká. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky