Heidi Janků je i v šedesáti letech stále pořádná dračice, jak předvedla hostům pražského baru Kozička, kam se vyrazila pobavit.

Zpěvačka byla ve skvělé náladě a ve chvilce, kdy pustili číšníci její největší hit Když se načančám, začala hlasitě zpívat a tančit kolem o generace mladších chlapců.

Následně se Heidi vyšvihla na bar, kde předvedla sexy taneček a v půlce vystoupení jí dokonce obsluha donesla mikrofon, takže si obecenstvo mohlo vychutnat zcela nečekaný koncert. Vše zachytil na kameru Leoš Mareš, který se zpěvačkou a Štěpánem Kozubem seděl u jednoho stolu. Video se okamžitě začalo šířit napříč sociálními sítěmi a Janků sklízí stovky obdivných komentářů

Milujeme Heidi

"V šedesáti vypadat jak čtyřicítka, klobouk dolů. Jen ať si užívá. Nás na rozdíl od chlapů nic s věkem nelimituje," pějí lidé v komentářích na vystoupení Heidi Janků samou chválu.

"Na Silvestra Heidi v rozhlasu pravila: "Kdo se ráno nestydí, ten se večer nebavil." Beru si to motto za své. Miluju Heidi," vzkazují nestárnoucí zpěvačce, která to na parketu pořádně rozjela.

Svůj obdiv vyjádřil také Štěpán Kozub, který byl ze vystoupení Heidi naprosto nadšený. "Tohle je moje dětství a moje princezna," prohlásil komik.

Heidi Janků to i v šedesáti umí pořádně rozjet

Související články