Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sexy Heidi Janků ukázala ve vlnách božské tělo: Fotkou všem vyrazila dech

Heidi Janků
Heidi Janků
Zdroj: Profimedia
Heidi Janků

Zpěvačka Heidi Janků utekla ze zimy do Karibiku a čas strávený v exotice si nemohla vynachválit. Nejdříve s přáteli navštívila oblíbený ostrov Martinik a následně se vydali na ještě populárnější ostrov Svatý Martin, na kterém si pořídila fotku, kterou jí může leckdo závidět. A to nejen kvůli její dokonalé postavě. 

Heidi Janků dala nízkým teplotám, které panují v České republice, sbohem a vyrazila s partou přátel do Karibiku. Tam chtěla ještě dodatečně oslavit své narozeniny. A dovolená se jí vydařila na jedničku. Dokonce si na ostrově Svatý Martin pořídila fotografii, po které nejeden milovník exotických destinací a hlavně pak letadel touží.

Dokonalé tělo

Zpěvačka se vyfotila ve vlnách Karibského moře přímo na pláži Maho, která je vyhledávanou turistickou atrakcí. A to rozhodně nejen díky bílému písku a azurové vodě. Pláž totiž leží přímo u Mezinárodního letiště princezny Juliany, a proto z ní mají návštěvníci unikátní pohled na přistávající letadla. A s jedním z letadel se vyfotila i Heidi. „Tohle tady prostě musím dát,” napsala k fotografii, na které ovšem možná její příznivce namísto letadla zaujalo hlavně dokonalé tělo zpěvačky. 

Jednoduchý recept

Heidi Janků přitom žádné drastické diety nedrží. Netrápí se dokonce ani v posilovně. Za její štíhlou postavou totiž stojí prý jen a pouze disciplína. „Nenabízím žádnou zázračnou dietu, i když tak trochu to dieta je. Spočívá hlavně v jisté míře ukázněnosti. Pokud jste přibrali a nevíte, jak na to, věřte, že stačí jíst pravidelně – každé 3 hodiny, ale malé porce!” vysvětlila před časem zpěvačka v rozhovoru pro magazín Plus. 

„I na oběd si zkuste dát jen poloviční – dětskou porci. Večeři buď vynechte, ale pokud nevydržíte, dejte si něco malého. Jen aby váš mlsný jazýček byl uspokojen. Mně třeba stačí 2-3 kolečka salámu - bez ničeho!” dodala. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky