Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lásky Harryho Pottera a jeho přátel: Kdo s kým chodil ve skutečnosti?

Harry Potter herci
Harry Potter herci
Zdroj: Profimedia
Harry Potter herci

Herecké hvězdičky z filmů o Harry Potterovi zná asi každý. Jak ale žijí a co dělají ve svém soukromí? Zapátrali jsme po partnerech hlavních postav, kdo už se oženil a kdo je stále single.

Pojďte se s námi podívat do soukromí hvězd filmu Harry Potter. Příběh o čarodějném učni dobyl celý svět, a spisovatelka J. K. Rowling, se díky svému bestseleru stala z chudé matky žijící na pokraji chudoby, jednou z nejbohatších žen na světě. 

Ať mají lidé na knihy jakýkoliv názor, najde se málokdo, kdo příběh nezná. Pokud se vám vyhnula tištěná kniha, rozhodně vám neunikly filmy, kterým se také podařilo dobýt celý svět.

Když mladí herci přišli před lety na casting, nevěděli tehdy, jak velké příležitosti jim tato role přinese. Dnes je všem hercům okolo třiceti let a všem se podařilo úspěšně dobýt Hollywood! Jak to ale mají se vztahy? Pojďte s námi zjistit, kdo ulovil srdce známých tváří, budete překvapeni.

Harry

Začněme u hlavní hvězdy Harryho Pottera. Daniel Radcliffe již několik let randí s Erin Darke, kterou potkal v roce 2012 při natáčení filmu. Erin Dare je o několik let starší, ani jednomu však věkový rozdíl nevadí. Daniel je na své soukromí velice opatrný, stejně jako jeho partnerka.

Nevill

Představitel Nevilla Longbottoma, Matthew Lewis, je jako jediný již ženatý! Matthew a jeho partnerka, blogerka Angela Jones tvoří šťastný pár. Manželé si řekli své  ano v Itálii.

Ron

Rupert Grint alias Ron je single, na pravou lásku zatím čeká. Vážnější vztah měl Grint s Georgií Groome, bohužel jim to nevyšlo.

Hermiona

Ema Watson o svém soukromí mluví velmi nerada. Emma Watson chodila ještě v roce 2018 s Chordem Overstreetem, dnes má ale jiný objev. O tajemném mladíkovi zatím Watson zarytě mlčí, evidentně ale k sobě mají blízko.

Draco

Draco Malfoy alias Tom Felton zažil v lásce velké zklamání! Felton a Jade Olivia tvořili pár několik let, od té doby je herec sám, tu pravou asi zatím nepotkal.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky